Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

Vilniaus kongresas

Vilniaus kongresas
2008 07 31 – 08 03
 

2008 liepos 31 – rugpjūčio 3 d. vyko 24-asis tarptautinis individualiosios psichologijos kongresas Vilniuje „Švelnumas ir agresyvumas: mūsų laikų iššūkiai”.

Atvyko virš 230 dalyvių iš viso pasaulio: Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, JAV, Vengrijos, Japonijos, Austrijos ir kt. šalių ir be abejo gausus tautiečių burys.

Paskaitos ir seminarai vyko Rotušėje ir Universitete. Pagrindinių paskaitų metų dirbo vertėjai iš anglų,vokiečių, italų kalbų.

Atidaryme dalyvavo LR seimo vicepirmininkas Gintaras Steponavičius,Vilniaus Universiteto rektorius Benediktas Juodka, IAIP prezidentas Guy Manaster.

Kongreso dienomis vyko tarptautinės IP asociacijos delegatų asamblėjos, kur buvo sprenžiami asociacijos organizaciniai reikalai.

Atvykimo dieną vyko susipažinimo vakaras su furšetu, užbaigimo išvakarėse vakarienė Verkių restorane su „Kulgrindos” programa, gyva muzika, šokiais.

Kongresas organizuotas IPI, draugijos, savanorių jėgomis padedant asociacijos atstovams, pasirėmus gausiais remėjais. Pasiruošimo darbai užėmė 2 metus.