Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

Seminaras „Apie vidinius ir išorinius konfliktus. Keturi žingsniai sprendimo link“

 Mes ne visada turime galimybę rinktis, kada konfliktas įvyks mūsų gyvenime, tačiau mes galime santykiams ir sąveikoms. Išoriniai konfliktai dažniausiai tėra mūsų vidinių konfliktų atspindys.
 
Apie tai kalbėsime patyriminiame seminare. Dalyviai turės galimybę atskleisti savo asmeninę, galbūt neįsisąmonintą laikyseną konflikto atžvilgiu. Antroje seminaro dalyje susipažinsime su efektyvia konflikto sprendimo strategija ir ir išbandysime ją praktiškai. Dažnai pakanka tik keturių žingsnių, kad pasiektumėm konstruktyvų bendradarbiavimą ir darną asmeniniuose santykiuose, darbinėje aplinkoje, bet kurioje mums svarbioje srityje. Aiškinsimės, vaidmenų žaidimo dėka įgysime asmeninės patirties. Kad prasmingai įsisavintumėm tuos žingsnius, dalyviai prašomi atsinešti aktualų konfliktą (santykių situaciją, kurioje jaučiamės strigę, kurią lydi negatyvūs išgyvenimai).
 
Tai šiltų atsiliepimų LIPD praėjusio pavasario konferencijoje sulaukęs 8  ak. val. seminaras, vyksiantis lapkričio 21 d. Individualiosios psichologijos institute Pamėnkalnio 19-8, Vilnius. Seminaro pradžia 9 val. Dalyvių skaičius iki 15. Veda Aušra Trimonytė, psichologė, IP psichoterapijos ir analizės programos dalyvė. Daugiau informacijos ir registracija: http://www.ipi.lt/seminarai-visiems/apie-vidinius-ir-isorinius-konfliktus-keturi-zingsniai-sprendimo-link/