Seminaras „Socialiniai tinklai, tėvai ir vaikai“

Socialiniai_tinklai

 

Kviečiame tėvelius į seminarą-diskusiją apie socialinius tinklus. Facebook, Instagram, Snapchat, Tumblr, AskFm, Periscope – tai tik nedidelis sąrašas tinklų, kuriais naudojasi mūsų vaikai. Kokios grėsmės ten slypi ir kaip jų išvengti? Ar vaikas praleidžia per daug laiko „įlindęs į telefoną“? Ką jis ten veikia ir kaip su juo kalbėti apie internetą? Kokių duomenų apie vaiką verčiau neviešinti net tėvų anketose? Ar asmenukių manija – tai sutrikimas? Kaip socialiniai tinklai gali padėti vaikams geriau mokytis ir palaikyti ryšius su šeima?

Susitikimas skirtas tėveliams: ir sūpuojantiems visai mažylius, ir jau išlydinčius į vidurinę mokyklą, ir norintiems geriau pažinti paauglio elgesį. Tiems tėveliams, kurie nesukūrę net Facebook anketos ir tiems, kurie turi visą rinkinį nuotraukų redagavimo programėlių Instagram’ui.

 

Seminarą veda:

Domantas Širvinskas – agentūros „Social Mint“ vadovas, su komunikacija internete dirbantis daugiau kaip septynerius metus. Vaikų ugdymu susidomėjo būdamas vadovu vasaros stovyklose, kūrybą su skaičiais derinti išmoko taikomosios fizikos studijose, o įkvėpimo semiasi keliaudamas po Aziją ir Pietų Ameriką. Šiuo metu savo įkurtoje agentūroje rūpinasi prekės ženklų komunikacija Baltijos ir Skandinavijos regionuose.

Rasa Kardaitė Vėlyvienė – Individualiosios psichologijos konsultantė, IPI programų koordinatorė, IPI dėstytoja, IPKA Prezidentė.

 

Seminaras vyks gruodžio 12 d., trukmė – 4 ak.val., nuo 9:00 iki 13:00 val.

Seminaro vieta bus pranešta seminaro dalyviams

Grupės dydis – iki 15 žmonių

Seminaro mokestis – 10 € 20 €

Elektroninė registracija

 

Dalyvio registracija patvirtinama gavus jo mokėjimą

Daugiau informacijos info@ipi.lt

 

Rekvizitai mokėjimui atlikti:
Gavėjas: VšĮ Individualiosios psichologijos institutas
Įm. k.: 125016287
Sąsk. nr.: A/s LT50 7044 0600 0142 3643
AB SEB bankas
Mokėjimo paskirtis: 2015 12 12 seminaro mokestis

 

Tinklai