Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

Nauja IAIP kongreso data

Mieli kolegos,

rašau jums atstovaudama IAIP Valdybai ir Deutsche Gesellschaft für Individualpsychologie e. V. (DGIP) – 2024 metų kongreso organizatoriui.

Tai svarbus pokytis, prašome perskaityti ir dalintis su savo nariais.

Prieš keletą savaičių DGIP kolegos sužinojo, kad liepos mėnesį Kelne vyks didžiulė prekybos mugė, kuri sutampa su mūsų kongreso datomis. Dėl to viešbučių kainos Kelnėje tomis savaitės dienomis padvigubėjo ir net iškart tris kartus viršijo įprastą kainą. Tai padarytų mūsų kongreso dalyvavimą daugumai kolegų praktiškai neįmanomu.

Po daugybės diskusijų, 2024 metų kongresas dabar perkeltas į tą pačią vietą ir vyks liepos 4 d. – liepos 7 d. 2024 m. (Prieškongresinis susirinkimas liepos 3 d. 2024 m.).

Greitu metu pakeisime susijusią informaciją mūsų svetainėje ir kitose platintojų vietose, taip pat netrukus jums atsiųsime naują reklaminį leidinį ir kitus medijos elementus, kad galėtumėte atnaujinti juos savo organizaciniuose tinklalapiuose.Tuo tarpu prašome dalintis informacija per savo pašto grupes ar kitais komunikavimo būdais.

Visi, kurie pateikė abstraktus, per pastarąsias 24 valandas gavo el. laišką, prašantį jūsų atsakyti ir pranešti, ar vis dar norite, kad jūsų abstraktas būtų įvertintas. Prašome atsakyti į tą el. laišką, jei dar to nesate padarę. Jums nereikia pateikti naujo abstrakto – tiesiog patvirtinkite savo dalyvavimą.Abstraktų/projektų pateikimo terminas pratęstas iki spalio 15 d.

Organizatoriai jau gavo daug originalių pasiūlymų/abstraktų ir norime gauti dar daugiau.

Pateikimo nuoroda lieka tokia pati – prašome DALINTIS ŠIA NUORODA su savo nariais ar kitais susidomėjusiais kolegomis.

Netrukus gausite laišką iš Dr. Giansecondo Mazzoli, IAIP Generalinio sekretoriaus, dėl įvairių organizacinių užduočių, susijusių su kongresu.

Trumpai tariant, priminsiu, kad Valdybos nominacijoms ir delegatų sąrašui parengti terminas bus 2024 m. vasario 29 d. Apie tai bus daugiau informacijos vėliau.Galiausiai tikimės, kad naujos datos tiks kuo daugiau jūsų ir jūsų kolegų. Taip pat dėkojame DGIP kolegoms už budrumą.

Jei turite klausimų, prašome mums pranešti.

Labai laukiame visų jūsų kitą vasarą,

Marina Bluvshtein