DVIDEŠIMT SEPTINTOJI LIPD VASAROS STOVYKLA VEPRIUOSE
2024 m. rugpjūčio 15-18 d.
KAS TAI?
Tai stovykla draugijos nariams su šeimomis ir prijaučiantiems. Čia mokomės, dirbame ir poilsiaujame.
STOVYKLOS TIKSLAS
Skleisti Alfredo Adlerio idėjas ir gyventi pagal jas. Pagrindinės A. Adlerio idėjos:
- padrąsinimas;
- lygiavertiškumas;
- bendrystė;
- pagarba;
- bendradarbiavimas;
- savarankiškumas priklausyme.
VIETA
Gyvensime Veprių miestelio (Ukmergės rajonas) pakraštyje 2 renovuotuose pastatuose. Lovų yra pusei dalyvių, kitiems reikės atsivežti palapines. Nuolatinės tinklinio, krepšinio aikštelės. Galėsime maudytis upėje, ežere laisvu nuo užsiėmimų metu.
LAIKAS
Vasaros stovykla vyks 2024 08 15 – 18 d.
Vepriuose renkamės ketvirtadienį nuo 16.30 val. Stovyklos atidarymas 18:00 val., uždarymas – sekmadienį apie 14-15 val.
Vaikų ir paauglių grupės:
3-6 metų vaikų grupė „Gamtos vaikai“
Gamta – ypatinga vieta, ji pilna stebuklų, kurie laukia, kol bus atrasti. „Gamtos vaikai” yra tyrinėtojai, nuolat ieškantys ir atrandantys šiuos stebuklus. Kartu mes leisimės į ekspedicijas, eksperimentus, kursime menines dirbtuves, žaisime ir pažinsime!
Grupės vadovės: Gabija Lubytė, Brigita Austytė.
7-10 metų vaikų grupė „Jausmų grupė“
Grupės veiklos tikslas: žaidimo formomis /diskusijomis skatinti vaikus komfortabiliai jaustis su savo jausmais.
Suteikti galimybes juos atpažinti , išreikšti , išjausti . Skatinti nebijoti kalbėtis /diskutuoti apie savo emocijas saugioje aplinkoje.
šsmokti pritaikyti patirtas praktikas realiame gyvenime.
Pasirodymas – trumpas pasakojimas /vaidinimas apie pagrindinio veikėjo /jos draugystę su visomis patiriamomis emocijomis.
Linkėjimai,
Irma Dagytė ir Liza Baranova.
Jaunesniųjų paauglių (11-14m) grupė.
Kviečiame jaunuosius paauglius į stovyklavimo nuotykį! Kviečiame atvažiuoti į stovyklą ir kartu gerai praleisti laiką. Susipažinsime, pasitarsime ir sukursime sau saugią ir jaukią grupę. Ką veiksim?
Ką norėsim, tą ir veiksim: bendrausim, žaisim, ieškosim, kažką kursim. Bet svarbiausia nepamiršim, kad susitinkam per vasaros atostogas – ilsėtis ir stovyklauti būtina!
Gero mums laiko kartu!
Grupės vadovės: Virginija Jonaitytė ir Mėja Plytnikaitė.
15-18 metų paauglių grupė.
Greta Žaliukaitė ir Roberta Garalevičiūtė – LIPD senbūvės. Ne vienerius metus į stovyklą grįžtančios merginos užsiėmimų metu stengsis parodyti, kodėl šioje stovykloje norisi būti dar ir dar. Jei nori ir tu sužinoti šią paslaptį, susitinkam stovykloj!
Teminės grupės:
Įvadinė grupė: Pažintis su Individualiąja psichologija
Aprašymas:
Grupė skirta susipažinti su individualiosios psichologijos idėjomis. Ši kryptis išskiria tris pagrindines sritis, kurios yra savotiški žmogaus gyvenimo kokybės rodikliai – tai yra socialiniai ryšiai, darbas ir romantiniai santykiai (meilė). Šio susitikimo metu kartu ieškosime, kaip siekti didesnio pasitenkinimo jose ir taip pasiekti didesnę gyvenimo pilnatvę. A. Adleris taip pat pabrėžia „bendrumo jausmo“ bei „poreikio priklausyti grupei“ svarbą. Šios įvadinės grupės metu būtent tai ir įkūnysime – drauge kursime grupę ir visi prisidėsime prie jos veikimo bei bendrystės jausmo. Pažintis su adlerietiškaja psichologija vyks tiek teoriškai, tiek „gyvai“ – klausysime, tyrinėsime ir įtrauksime savo kūno pojūčius.
Į šią grupę jus kviečia Rimgaudas Baležentis ir Inga Genutytė. Rimgaudas yra Individualiosios psichologijos krypties konsultantas, pastaruosius metus nuosekliai gilinasi į žmogaus emocinį pasaulį. Inga yra Individualiosios psichologijos konsultantė, pedagogų supervizorė, kūno judesio terapijos praktikė.
Maksimalus dalyvių skaičius: 10-12.
Vyrų grupė “Tiesa-drąsa”
Aprašymas šiai grupei – nereikalingas! Tiesa-drąsa – tai paauglių mėgstamas žaidimas, reikalaujantis ir avantiūrizmo, ir atvirumo, ir pasitikėjimo, ir žaismingumo, ir savo pažeidžiamumo įsisąmoninimo. Pasitikėti vyrų grupės vadovėmis… moterimis? Sunku, sutinkame. Bet pabandykite ir sužinosite, ar ir kiek tai įmanoma ir kiek tai priklauso nuo jūsų, ne tik mūsų. Tai grupė žaisti nesigėdijantiems vyrams apie vyrus, moteris, santykius ir, svarbiausia, save.
Grupės vadovės – pedagogės Gita Žaliukienė ir Kristina Petrošienė.
Grupėje iki 10 dalyvių.
Grupė skirta profesionalams – psichoterapeutams, psichologams, konsultantams, psichiatrams:
„Nuo linijinio mąstymo iki saldžiarūgštės psichodinaminės paramos“
Christian Euringer, Dipl.-Psich. Miuncheno A. adlerio Instituto lektorius – psichoanalitinių procedūrų vertintojas. Vertėja iš vokiečių kalbos– Lina Ramanauskaitė.
Mieli mano seminaro dalyviai,
norėčiau pakviesti Jus kiek plačiau pažvelgti į mūsų dažnai nelengvą darbą su klientais ar pacientais, kurie pas mus atlieka ar nori atlikti psichoterapiją. Kreipiuosi tiek į konsultantus, tiek į terapeutus, kurie dirba giluminės psichologijos srityje arba – atėję iš kitos srities – nori praplėsti savo giluminės psichologijos perspektyvą.
Seminare turėtų dalyvauti ne daugiau kaip 10 dalyvių.
Aukšti tikslai ir realios galimybės
Kiek problemiška yra giluminė psichologinė terapija psichoanalitiniu pavidalu? Ar ji nėra tapati? Ar egzistuoja tikroji giluminė psichologinė terapija?
Mūsų fantazijos apie tai, kas iš tikrųjų padeda.
Ar egzistuoja elgesio terapijos metodų ir giluminės psichologinės terapijos derinys? Kur yra riba? Terapinė technika ar techninė terapija? Kaip elgtis su savo įsipainiojimu (savo perkėlimu į klientą / pacientą? O kaip su mano savęs atvėrimu: piktnaudžiavimas, pavojus ar nauda?
Kitos mūsų darbo temos
Be minėtų idėjų, siūlau šias temas: Struktūra ir konfliktas. Konfrontacija ir išsiaiškinimas. Konfrontacijos nemalonumas. Aš pats retkarčiais pacientui skaitau savotišką paskaitą, ar tai teisinga, ar ne per daug kalbu?
Atitinkamos terapijos ateities perspektyva: kiek laiko turime laiko dirbti kartu? Kaip turėčiau apriboti darbo procesą? Kaip rasti temas, kurias man reikia nagrinėti kartu su pacientu / klientu? Kaip rasti bendro darbo, aplink kurį koncentruojasi terapija, fokusą?
Mano pasiūlymo aplinkybės
Vokietijoje pastebima, kad rengiama vis daugiau terapeutų, kurie nebesupranta trumpesnių psichoanalitinių mokyklų terapijų pagrindų. Jie vykdo savotišką giluminę psichologinę elgesio terapiją.
Pastebiu terapeutų požiūrių dichotomiją: Viena vertus, remiamasi kilniomis, senomis psichoanalitinėmis, bet labai bendromis vertybėmis, kurios turėtų būti terapijos pagrindas, bet negali pateisinti terapeuto individualaus požiūrio į pacientą, nes mūsų darbo šaknų paminėjimas dar nėra gydymo planas. Pavyzdžiai: „laikymas”, „sulaikymas”, „objekto buvimas”: o turėtų būti „atspindėjimas”, „supratimas”, „meilė”, „pasitikėjimas”. Kita vertus, paciento individualumas kartais visai nesuvokiamas. Taigi centrinės jo nefunkcionavimo sritys terapijos metu turėtų būti gydomos tik „kartu” arba apskritai nepripažįstamos. Arba, esant gana sunkiam valgymo sutrikimui, siekiama apskritai tobulinti save. Konflikto ir struktūriniai aspektai dažnai nediferencijuojami, todėl terapijos metodas apskritai primena „laukų, miškų ir pievų terapiją”. Trečia, tuomet formuluojami idealūs, nerealūs tikslai, kuriuos ši terapija turėtų pasiekti: „gebėti gyventi be nerimo”, „pasiekti integruotą savąjį „aš”, „išsilaisvinti nuo visų priklausomybių”.
Norėčiau, pasitelkdamas mūsų atvejus, kartu su jumis aptarti, kokį požiūrį ir kada turėtume pasirinkti, kur prarandame orientaciją seansų mikroprocese, kur prarandame savo gebėjimą mąstyti, savo gebėjimą atsiriboti nuo tiesioginių įvykių ir ką tai reiškia pacientui ir likusioms terapijos valandoms.
Pavyzdys: 59 metų darbuotojas ateina į terapiją, analitinis požiūris. Prieš 20 metų jam buvo taikyta 160 valandų analitinės terapijos, kuri truko 7 metus: nuo 2000 m. iki 2007 m., valandų skaičius – 160. Terapeutas gerai pagrindžia dabartinę terapiją, bet nesigilina į ankstesnes terapijas, kurių svarbiausius duomenis čia jau pateikiau. Ką pastebėjote abiejų
Atsižvelgdami į seminaro dalyvių interesus, galime temas ar kitas giluminės psichologijos ir analitinės terapijos problemas papildomai įtraukti.
Egzistencinės psichoterapijos patyriminė grupė „Mano būtis pasaulyje”
Egzistencinio patyrimo grupėje dalyviai turi galimybę analizuoti savo patirtį kitų žmonių
akivaizdoje ir su jų pagalba.
Per santykį su grupės dalyviais, galima patyrinėti, kaip Aš esu pasaulyje:
– Kaip aš veikiu kitus – kaip mane kitas mato, jaučia, girdi?
– Kaip mane veikia kitas – kaip aš matau, girdžiu, jaučiu kitą?
– Koks mano santykis su savim ir kitu?
– Kas man padeda, o kas trukdo būti santykyje?
Grupės dalyvių skaičius iki 10 asmenų (suaugusių)
P.s. Būtų svarbu, kad grupėje nebūtų asmenų, kiek tai įmanoma, esančių labai artimuose
santykiuose, vienas su kitu.
Grupės vadovė- Laima Matutienė
Egzistencinės krypties psichoterapeutė.
Patirtys, dirbant su grupėmis:
– asociacija „Artimiesiems”, grupės vedimas „Nusižudžiusių artimiesiems”.
– Valgymo sutrikimus turinčių asmenų, tėvų grupės.
– Egzistencinės psichoterapijos patyriminė grupė „Mano būtis pasaulyje”.
GYVENIMO SPALVOS – dailės ir metaforinių asociatyvių kortelių terapijos grupė.
Šioje grupėje tyrinėsime gyvenimo spalvas ir atspalvius. Stebėsime ir analizuosime su kuo atvykome, su kokiais klausimais, jausmais ar poreikiais. Įvairių dailės priemonių pagalba kursime savo jausmų paletes. Pasitelkiant metaforines asociatyves korteles- tyrinėsime ir atrasime atsakymus į sau svarbius klausimus, praplėsime savo suvokimo lygį. Ieškosime džiugesio ir resursų kūryboje ir bendravime.
Grupė iki 10 žmonių. Prašome atsivežti mėgiamas dailės priemones (jeigu turite), žirkles ir vidutinio dydžio nerimo kabliuką.
Grupės vadovės- Inga Betuža-Bertuža ir Rašelė Šeraitė
Inga Betuža-Bertuža priklauso:
LDS Lietuvos dailininkų sąjungai
LIPD Lietuvos individualiosios psichologijos draugijai
LDTA Lietuvos dailės terapijos asociacijai
LHPA Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijai
Rašelė Šeraitė – Visuomenės sveikatos specialistė, MAK konsultantė, Individualiosios psichologijos krypties konsultantė, LIPD valdybos narė, IPKA narė.
Vidinis kritikas, kuris formuoja gyvenimo stilių
Pasaulis atrodo nuostabus, žmonės laimingi, tik aš vis nerandu savo vietos. Ką aš noriu daryti, kur ir su kuo aš noriu būti? Kaip susitarti su savo vidiniu kritiku, kuris atskleistų mano talentus.
Anot A. Adlerio, žmogus pats yra savo gyvenimo kūrėjas. Bendruomeniškumo jausmo išsivystymo lygį lemia kiekvieno žmogaus sukurta idėja apie save ir pasaulio matymą.
Kviečiu kartu susipažinti su savo vidiniu kritiku ir išmokti sutarti, kad kūrybiškumo potencialas gyvenime skleistųsi.
Grupė nuo 10 iki 12 žmonių.
Grupės vadovė- Andžela Kukolovič
,,Visada gali užmerkti akis į tai, ko nenori matyti, bet niekada negalėsi užrakinti širdies tam, ką jauti.“
Dirbu su žmonėmis, turinčiais psichosocialinę negalią. Adlerio konsultavimo kurso dalyvė, koučerė, MAK terapeutė, konsteliacijų praktikė.
Porystės įgūdžiai
Paskirtis: Pažinti kaip bendraujame poroje.
Buvimo poroje įgūdžių grupėje :
- Aptarsime poros gyvenimo etapų ciklus, keliamų uždavinių įgyvendinimo ypatumus.
- Patyrinėsime kaip poroje priimame sprendimus, kaip tariamės, konfliktuojame, išklausome, palaikom vienas kitą.
- Žaidimų ir užduočių metu patirsime ir dalinsimės kaip jaučiamės poroje, ir kaip tai supranta partneris.
Į grupę kviečiami žingeidūs dalyviai, pasirengia ne tik klausyti, bet ir aktyviai dalyvauti.
Į grupę priimamos tik poros: sutuoktiniai arba partneriai.
Dalyvių skaičius – iki 24 (12 porų).
Grupę ves Dovilė Varkalienė ir Virginijus Varkalis
Dovilė psichologė, individualiosios psichologijos konsultantė, Geštalto terapijos praktikė.
Virginijus- Individualiosios psichologijos konsultantas, IPI dėstytojas.
Individualiosios psichologijos kompasas
Justa Ints ir Simona Gvildienė kviečia jus prisijungti prie grupės, kurioje užsiėmimų metu mes pabūsime jūsų kompasais Individualios psichologijos labirintuose. Supažindinsime jus su Individualiąja psichologija ir jos pradininku Alfredu Adleriu. Interaktyvių veiklų pagalba prisiliesime prie pagrindinių sąvokų ir principų. Veiklose dėliosime savo gyvenimo uždavinius, praskleisime vaikystės prisiminimų ir sapnų skraistę. Pažadame, kad bus ne tik informatyvu, bet ir smagu!
Grupė: daugiausiai- 10 žmonių.
Simona Gvildienė – studijuoja IPI konsultanto programoje. Per individualiąją psichologiją nori atskleisti kiekvieno žmogaus gražiąją pusę.
„Aš ir mano/ artimųjų liga. Praradimai ir atradimai”
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai technologijos yra tiek pažengusios, kad leidžia diagnozuoti ligas ankstyvame jų laikotarpyje, susirgimų skaičius stipriai išaugęs. Farmacinės kompanijos yra vienos iš didžiausią pelną gaunančios pramonės šakos. Nauji išradimai ir atradimai medicinos srityje atveria naujas, kartais neįtikėtinas galimybes. Tie faktai sukelia įvairiausius jausmus, kelia iššūkius ir keičia gyvenimą Kviečiu apie tai pasikalbėti. Pasikalbėti apie savo, artimųjų ligas, praradimus ir atradimus.
Grupės vadovė- Eglė Zubienė
Medicinos psichologė
Psichologė – psichoterapeutė
IP psichoterapeutė
Meno terapeutė
LIPD ir IPI įkūrėja ir dalininkė
NUMATOMA DIENOTVARKĖ
Ketvirtadienis
16:30-17:30 | Atvykimas, įsikūrimas, registracija, užsirašymas į savanoriško darbo grupes. Registraciją vykdo Ona Ribokaitė, Daiva Kirlienė. |
17:30-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20.00-20.30 20:30-22:00 22:00-23:00 23:00-7:00 | Organizacinio komiteto ir grupių vadovų posėdis. Viktoras Šapurovas. 206k. Stovyklos atidarymas. Komendantas Rolandas Barkauskas. Prie vėliavos. Vakarienė. Pirminis užsiėmimas grupėse. Susipažinimo vakaras. Rima Putinienė. Prie laužo. Muzikos vakaras. Mykolas Barkauskas. Prie laužo. Tylos ir poilsio metas. Komendantas. |
Penktadienis
7:30-7:45
8:00-8:50 | Tibeto pratimai gerai nuotaikai. Reikia sportinės aprangos ir pledo. Dalia Klumbienė. Prie vėliavos. Pusryčiai. |
8:50-9:00 | Bendras susirinkimas. Komendantas. Prie vėliavos. |
9:00-10:30 | I užsiėmimas. |
10:30-11:00 | Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla. |
11:00-12:30 | II užsiėmimas. |
12:30-13:00 | Fotosesija. Ant valgyklos laiptų. |
13:00-14:30 | Pietūs. Po pietų – laisvalaikis. |
14:30-16:00 | III užsiėmimas. |
16:00-16:30 | Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla. |
16:30-18:00 | IV užsiėmimas. |
18.00-18.30 | Repeticijos grupėse. Grupių vadovai. |
18:30-19:00 | Paskaita apie Adlerizmą. Julija Akimenkova. Apvali salė. |
19:00-20:00 | Vakarienė. Ruošia savanoriai. Prie laužo. |
20:00-21:00 | |
21:00-23:00 23:00-7:00 | Muzikos vakaras. Mykolas Barkauskas. Prie laužo. Tylos ir poilsio metas. Komendantas. |
Šeštadienis
7:30-7:45
8:00-8:50 | Tibeto pratimai gerai nuotaikai. Reikia sportinės aprangos ir pledo. Dalia Klumbienė. Prie vėliavos. Pusryčiai. |
8:50-9:00 | Bendras susirinkimas. Komendantas. Prie vėliavos. |
9:00-10:30 | I užsiėmimas. |
10:30-11:00 | Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla. |
11:00-12:30 | II užsiėmimas. |
12:30-13:00 | Repeticijos grupėse. Grupių vadovai. |
13:00-14:30 | Pietūs. Po pietų – laisvalaikis. |
14:30-16:00 | III užsiėmimas. |
16:00-16:30 | Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla. |
16:30-17:00 | Repeticijos grupėse. Grupių vadovai. |
17:00-18:30 | Labdaros aukcionas. Greta Šiaučiulytė Savickė, Tomas Savickas. Prie scenos. |
18:30-19:00 | Laisvalaikis. |
19:00-20:00 | Vakarienė. |
20:00-24:00
24:00-7:00
| Grupių pasirodymai. Pastaba: visos grupės kūrybiškai parodo, ko išmoko. Prie scenos. Pabaigoje – Muzikos vakaras. Mykolas Barkauskas. Prie laužo. Tylos ir poilsio metas. Komendantas. |
Sekmadienis
7:30 – 7:45 Tibeto pratimai gerai nuotaikai. Reikia sportinės aprangos ir pledo. Dalia Klumbienė. Prie vėliavos. 8:00-8:50 Pusryčiai. |
8:50-9:00 Bendras susirinkimas. Komendantas. Prie vėliavos. |
9:00-10:30 I užsiėmimas. |
10:30-11:00 Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. |
11:00-12:30 II užsiėmimas. |
12:30-13:00 Aplinkos ir patalpų tvarkymas, laikas sudėti patalynei kambariuose. |
13:00-13:30 Pietūs. |
13:30-14:30 STOVYKLOS UŽDARYMAS, vėliavos nuleidimas, atsisveikinimai. Komendantas. Prie vėliavos. Uždarymui pasibaigus, vyks organizacinio komiteto ir grupių vadovų posėdis. Viktoras Šapurovas. Valgykla. |
DARBAS
- Savitvarka ir savitarna
- Bendri darbai (visi atvykusieji privalo atlikti pasirinktą darbą):
– atnešti iš miško malkų laužams, šeštadienio vakarienės kepimui.
– ruošti bendras vakarienes (dešreles ant žarijų, pjaustyti daržoves ir t.t.),
– dalinti maistą.
- Sutvarkyti aplinką ir patalpas, nuimti patalynę kambariuose prieš išvykstant.
PRAMOGOS IR KITA
Bus galima maudytis ežere (duburys gilus, todėl mažiems vaikams būtinai reikėtų paimti plaukmenis).
Puikios sąlygos žvejoti. Nuolatinės tinklinio ir krepšinio aikštelės.
ATSIVEŽTI
Į seminarą Jūs būtinai turėtumėte atsivežti:
- kamuolių, įvairių lauko ir stalo žaidimų ir pan.;
- kedutę sulankstomą (ar kitokią) kiekvienam šeimos nariui darbui lauke;
- puoduką kavai, arbatinį saukštelį, lėkštę, šakutę, peilį;
- jei miegosite savo palapinėje ar kambaryje ant grindų, dar reikės čiužinio, miegmaišio;
- vaizdelių iš ankstesnių stovyklų laikmenas, galėsime rodyti ekrane;
- higienos reikmenis, rankšluostį (ir miegantiems lovose);
- apsaugos priemones nuo uodų, erkių ir kt.;
- muzikos instrumentus susipažinimo vakarui;
- šašlykinę, groteles, iešmus, malkų penktadienio vakarienės kepimui.
Jei manote, kad prireiks :
- žibintuvėlį, skaitmeninį fotoaparatą ar vaizdo kamerą (kad vėliau galėtumėte pasidalinti užfiksuotais vaizdais internetu);
- vaistus ir pirmos pagalbos priemones;
- papildomai savo reikmėms galite atsivežti vaisių, daržovių, gaiviųjų gėrimų, saldumynų ar kitokių mėgstamų skanėstų;
- duomenis, reikalingus sąskaitoms-faktūroms išrašyti – įmonės pavadinimą, adresą ir kodą (kam reikia);
- daiktus ar kūrinius, kuriuos norėtumėte padovanoti labdaros aukcionui. Aukcionui galima siūlyti ir savo paslaugas (paslaugų kuponus), kurias galėtumėte suteikti stovykloje. Matyt neverta vežti dėvėtų rūbų, batų. Būtų naudinga, kad užklijuotumėte siūlomą kainą, pažymėtumėte daikto kilmę. Surinkti per aukcijoną pinigai skiriami kitų metų stovyklos nemokamiems bilietams.
MAITINIMAS
Būsime maitinami ketvirtadienį – vakariene, penktadienį – pusryčiais ir pietumis (vakarienei patys ant žarijų kepsime dešreles ir patiekalą vegetarams), šeštadienį – pusryčiais, pietumis ir vakariene, sekmadienį– pusryčiais ir pietumis. Per kavos pertraukėles gausime kavą, arbatą, valgysime sausainius. Taip pat bus kavos ir per pusryčius ir pietus. Norintys gauti vegetarišką maistą (be mėsos ir žuvies) informuoja apie tai elektroninės registracijos metu.
KAINA
- 102 € – LIPD nariams (lovoje), 92 € (palapinėje);
- 96 € – vaikams (3-6 ir 11-13 metų) (lovoje), 86 € (palapinėje);
- 106 € – 7-10 metų vaikams (lovoje), 96 € (palapinėje) (nes Irma specialiai atskris iš Londono);
- 102 € – paaugliams (14-18 metų) (lovoje), 92 € (palapinėje). Jei 18 metų dalyvis registruojasi į teminę grupę, jis moka 120 € (110 € palapinėje);
- 120 € – ne LIPD nariams lovoje, 110 € (palapinėje).
- Besiregistruojantiems į Christiano Euringerio grupę mokestis +50€.
Pastabos:
- į kainą įeina mokestis už seminarą, maitinimą ir nakvynę;
- grupių vadovai, direktorius, komendantas ir Daiva, Ona, Rašelė, Viktoras (LIPD valdyba) atleidžiami nuo mokesčio, nes už darbą stovykloje ir valdyboje jiems nemokama.
STOVYKLOS TAISYKLĖS
- VISI ATVYKUSIEJI (IŠSKYRUS DIREKTORIŲ IR KOMENDANTĄ, KURIE RŪPINSIS MUMIS) PRIVALO DALYVAUTI KURIOJE NORS DARBO GRUPĖJE IR ATLIKTI SAVANORIŠKAI PASIRINKTĄ BENDRĄ DARBĄ;
- PENKTADIENĮ IKI PIETŲ GALIMA (PAGRĮSTAI MOTYVUOJANT) PEREITI Į KITĄ GRUPĘ (NEGALIOJA STOVYKLOS NAUJOKAMS);
- STOVYKLOS NAUJOKAI (SUAUGUSIEJI) REGISTRUOJASI Į ĮVADINĘ GRUPĘ;
- VAIKAI IR PAAUGLIAI PRIIMAMI Į STOVYKLĄ TIK SU SAVO TĖVAIS;
- UŽ VAIKUS ATSAKO TĖVAI, O UŽSIĖMIMŲ METU – GRUPIŲ VADOVAI;
- UŽSIĖMIMŲ METU LAIKOMASI GRUPĖS TAISYKLIŲ;
- NUO 23:00 VAL. IKI 7:00 VAL. (šeštadienį nuo 24:00 val.) – TYLOS IR POILSIO METAS. PRAŠOME GERBTI KITŲ RAMYBĘ.
TUO METU REIKIA BŪTI SAVO ŠEIMOS MIEGOJIMO VIETOJE;
- TAI ŠEIMŲ STOVYKLA, TODĖL VAIKAI TURI MIEGOTI TEN, KUR IR TĖVAI;
- JAUNESNIŲJŲ VAIKŲ GRUPĖJE GALI DALYVAUTI VAIKAI, TURINTYS HIGIENINIUS ĮGŪDŽIUS IR GALINTYS PO 1,5 VAL. IŠBŪTI BE TĖVŲ GLOBOS;
- Į STOVYKLĄ ATVYKSTAME BE NAMINIŲ GYVŪNŲ;
- RŪKANTYS TURI PAISYTI NERŪKANČIŲJŲ TEISIŲ;
- REKOMENDUOJAMA, KAD VIENOJE GRUPĖJE NEDALYVAUTŲ TOS PAČIOS ŠEIMOS NARIAI, ARTIMI DRAUGAI (VADOVO NUOŽIŪRA).
- NELEIDŽIAMA IŠNEŠTI Į LAUKĄ STALŲ, KĖDŽIŲ.
- NAKVYNĖ VYKSTA 2 ZONOSE:
- 1. VERTINANTIEMS RAMŲ NAKTIES POILSĮ (KETVIRTADIENĮ, PENKTADIENĮ 23.00 – 7.00, ŠEŠTADIENĮ 24.00-7.00) SKIRIAMOS LOVOS GYVENAMOJO KORPUSO KAMBARIUOSE, TAIKANT PAPILDOMĄ MOKESTĮ. RAMIAI MIEGOTI NORI IR PALAPINIŲ GYVENTOJAI.
- 2. BRANGINANTIEMS DRAUGIŠKĄ BENDRAVIMĄ PO 23.00 KETVIRTADIENĮ, PENKTADIENĮ IR PO 24.00 ŠEŠTADIENĮ SKIRIAMAS ADMINISTRACINIS PASTATAS, KURIO ANTRAME AUKŠTE YRA SUSITIKIMAMS SKIRTA SALĖ.
(ASMENŲ, NESILAIKANČIŲ TAISYKLIŲ, TOLIMESNĮ DALYVAVIMĄ STOVYKLOJE SVARSTO ORGANIZACINIS KOMITETAS)
Stovyklos komendantas Rolandas Barkauskas.
Stovyklos koordinatorius – Viktoras Šapurovas.
REGISTRACIJA
Pagrindinė registracija į stovyklą-seminarą vyksta birželio 1 – 30 d., paspaudus adresą žemiau žodžių „Registracijos forma“ teksto apačioje (jei skaitote šią informaciją laiške, reikia nukopijuoti adresą į naršyklę arba iš tinklapio www.lipd.lt). Kiekvienam suaugusiajam reikia pildyti atskirą registracijos lapą, į tą patį lapą įrašomi ir vaikai bei paaugliai. Jei vaikai turi specialių poreikių ar yra alergiški, reikia tai nurodyti registracijos lape. Grupės vadovas susisieks su jumis, kad būtų į tai atsižvelgta. Taip pat reikia registruotis ir grupių vadovams. Registruodamiesi būtinai pažymėkite, ar norite miegoti lovoje. Lovų skaičius yra ribotas, todėl norint ją turėti, reiktų registruotis pirmiau. Be to turint lovą, 10 € aukštesnė kaina.
18 metų dalyviai gali dalyvauti paauglių grupėje arba suaugusiųjų grupėse (pastaruoju atveju reikia pildyti atskirą registracijos lapą). Prieš registruojantis reikia pervesti avansą po 50 € (geriau – visą sumą) už kiekvieną dalyvį, įskaitant ir vaikus: Lietuvos individualiosios psichologijos draugija, kodas 191946577, sąskaita: LT597300010002378986. Pildant pavedimą reikia įrašyti „mokestis už stovyklą“ išvardinant dalyvių vardus, o esant skirtingoms pavardėms, ir pavardes. Būtina įrašyti vardą ir pavardę, jei mokama iš kito žmogaus sąskaitos. Jei pervedėte tik avansą, likusią sumą reikės pervesti iki atvykimo į stovyklą.
Per 1 savaitę kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui pranešime el. paštu apie registracijos rezultatą. Jei negalėsime priimti į stovyklą, pinigus grąžinsime į tą sąskaitą, iš kurios jie buvo išsiųsti. Jei užregistruotas į stovyklą asmuo į stovyklą neatvyks, avansas nebus gražinamas. Jei neatvyks asmuo, pervedęs visą sumą, grąžinsime ją atėmus 50 € avansą.
Kilus neaiškumams, skambinkite Viktorui Šapurovui nuo 8:00 iki 9:00 tel.: 8-687-59293 darbo dienomis arba siųskite laiškus el. paštu: info@lipd.lt. Apie programos pokyčius informuosime draugijos tinklalapyje www.lipd.lt.
REGISTRACIJOS FORMA
KAIP NUVYKTI
Stovyklavietės adresas:
Vaikų vasaros poilsio stovykla „Šventosios vingis” Slabados k., Veprių sen., Ukmergės raj.
Nuoroda į stovyklos vietą:
Važiuojant iš Vilniaus:
Pervažiavę tiltą per Šventosios upę, pakliūsite į Slabados kaimelį (tai Veprių miestelio pakraštys), kairėje pusėje bus 2 mūriniai stovyklos pastatai, nuorodą „LIPD“.
Važiuojant iš Kauno:
Pervažiavę Veprių miestelį, pakliūsite į Slabadą, dešinėje pusėje bus nuoroda „LIPD“.
Važiuojant iš Panevėžio:
Pervažiavę Veprių miestelį, pakliūsite į Slabadą, dešinėje pusėje bus nuoroda „LIPD“.