Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

LIPD vasaros stovykla 2022

 

DVIDEŠIMT PENKTOJI LIPD VASAROS STOVYKLA VEPRIUOSE

2022 m. rugpjūčio 11-14 d.

 

 

KAS TAI?

Tai stovykla draugijos nariams su šeimomis ir prijaučiantiems. Čia mokomės, dirbame ir poilsiaujame.

 

STOVYKLOS TIKSLAS

Skleisti Alfredo Adlerio idėjas ir gyventi pagal jas. Pagrindinės A. Adlerio idėjos: 

  • padrąsinimas;
  • lygiavertiškumas;
  • bendrystė;
  • pagarba;
  • bendradarbiavimas;
  • savarankiškumas priklausyme.

 

VIETA

Gyvensime Veprių miestelio (Ukmergės rajonas) pakraštyje 2 renovuotuose pastatuose. Lovų yra pusei dalyvių, kitiems reikės atsivežti palapines. Nuolatinės tinklinio, krepšinio aikštelės. Galėsime maudytis upėje, ežere laisvu nuo užsiėmimų metu.

 

LAIKAS

Vasaros stovykla vyks 2021 08 11 – 14 d.

Vepriuose renkamės ketvirtadienį nuo 16.30 val. Stovyklos atidarymas 18:00 val., uždarymas – sekmadienį apie 14-15 val.

 

Vaikų ir paauglių grupės


Rolandas Barkauskas ir Antarė Barkauskaitė.                                                                                                       3 – 6 metų vaikų grupė „Lapiukai”

Puoselėsime draugystės temą. Aptarsime kas yra draugas, kam reikalingi draugai, kaip susirasti ir išsaugoti draugą ir dar daugelį kitų klausimų. Taip pat mokysimės išgirsti ir pajausti vienas kitą. Kuo geriau mažieji susipažins – tuo lengviau jiems tinkamas pramogas pavyks atrasti. Žaisime aktyvius žaidimus, skaitysime pasakas. Darysime naujus dalykus ir smagiai leisime laiką. Lankstysime popierinius laivelius, lėktuvėlius ir juos leisime, lypdysime iš plastilino bendrą kūrinį. Eisim pažint apylinkių, tyrinėsime augalus. Per tą laiką tapsime gudrūs ir išmintingi – iš lapiukų į patyrusius lapinus 🙂

 

 



7-10 metų vaikų grupė

Vadovės: Ieva Žutautė ir Skaidrė Kučinskienė

 

IŠVIRKŠČIO PASAULIO TYRINĖTOJAI

 

Tyrinėsim pasaulį: išorinį ir savąjį- vidinį. Bandysim sudėtingus reiškinius suprasti kaip paprastus, o paprastus padaryti ypatingais. Stebėsim, kaip išorinis pasaulis atsispindi mūsų viduje ir kaip mūsų vidinis pasaulis reiškiasi išorėje.  Svarbiausia – bandysime geriau suprasti patys save ir savus…- artimesnius ir tolimesnius. KAIP? …Tyrinėdami, ieškodami, atrasdami, keliaudami, žaisdami, piešdami, vaidindami ir kitokius įdomius dalykus darydami…

 

Jaunesniųjų paauglių (11-14m) grupė. 

(Ne) vaikiški žaidimai

Žodis ŽAIDIMAS – lotyniškai reiškia “pokštas”. Žaisdami žaidimus su taisyklėmis mokomės tartis,bendrauti,bendradarbiauti ir pažinti bei atrasti būdą žaisti savaip. 

Šiemet Jums tikrai teks linksmai ir kūrybingai praleisti laiką,nes laukia žaidimų maratonas,kurio metu:

– pažinsime save ir kitus

– kursime ir linksminsimės

– mąstysime ir pokštausime

– lavinsime bendravimo įgūdžius ir atrasime visiškai naujus

Duonos ir žaidimų!

Grupės vadovės Auksė Gervienė ir Gita Žaliukienė.

 

15-18 metų paauglių grupė. 

Paauglių (15-18 m) grupė „(Susi)kalbėk su kitais“             Roberta Garalevičiūtė, Tomas Stasiukaitis.                                                                       Trys dienos – trys didelės temos apie santykius: tu ir tavo bendraamžiai; tu ir tavo tėvai/giminės; tu ir  likusi aplinka. Per šias tris temas keliausime pasitelkdami veidoskaitos, teatrinės improvizacijos,  viešojo kalbėjimo ir kt. metodikas.  

Sužinosi kaip pamatyti pagrindinius žmogaus būdo bruožus dar jo neužkalbinus. Kodėl puikiai  susikalbi arba kaip tik – nesusikalbi su savo tėvais ir ką su tuo daryti. Išsiaiškinsime kaip patys,  bendraamžiai, šeima bei kiti aplinkiniai mato tave ir kaip tu matai juos. Kaip skiriasi lūkesčiai ir kaip  pristatyti save skirtingose situacijose. 

Teminės grupės:

Įvadinė grupė.

Į šią grupę jus kviečia Rimgaudas Baležentis ir Inga Genutytė. Rimgaudas yra Individualiosios psichologijos konsultantas, ne vienerius metus nuosekliai gilinasi į žmogaus emocinį pasaulį (studijos Individualiosios psichologijos institute bei Vilniaus geštalto institute). Inga yra Individualiosios psichologijos konsultantė, pedagogė, šokio bei judesio entuziastė. Konsultacijų metu ji dažnai kviečia klientą įsiklausyti į tai, ką „kalba” jo fizinis kūnas. 

Grupė skirta susipažinti su individualiosios psichologijos idėjomis. Ši kryptis išskiria tris pagrindines sritis, kurios yra savotiški žmogaus gyvenimo kokybės rodikliai – tai yra darbas, socialiniai ryšiai ir romantiniai santykiai (meilė). Šio susitikimo metu kartu ieškosime, kaip siekti didesnio pasitenkinimo jose ir taip pasiekti didesnę gyvenimo pilnatvę. A. Adleris taip pat pabrėžia bendrumo jausmo bei poreikio priklausyti grupei svarbą. Šios įvadinės grupės metu būtent tai ir įkūnysime – drauge kursime grupę ir visi prisidėsime prie jos veikimo bei bendrystės jausmo kūrimo. Pažintis su adlerietiškaja psichologija vyks tiek teoriškai, tiek „gyvai” – klausysime, tyrinėsime ir įtrauksime savo kūno pojūčius.

Grupė profesionalams (skirta psichoterapeutams, psichologams, IP konsultantams, psichiatrams).

Atvejų aptarimas ir psichoterapijų/ psichoanalitinių terapijų teorinis supratimas.               Šioje grupėje mes aptarsime terapinį darbą tiek su dalyvių, tiek ir su grupės vadovo pacientais.   Todėl mūsų tikslas yra nuosekliai susipažinti su įvairiomis psichoanalitinėmis sąvokomis, psichodinaminiu paaiškinimu ir gydymo technikomis. Ši grupė tinka kolegoms, dirbantiems su sunkiomis psichikos ligomis ir psichozėmis.                                                                                Dalyviai turėtų pasiruošti pristatyti atvejus. Dalyvių skaičius – 16.                                               Günter Lempa M.D, psichiatrijos medicinos ir psichoterapijos medicinos specialistas, psichoanalitikas.

 

Kūrybinė vaizduotė kasdieniame mūsų gyvenime

Grupę veda IP konsultantai Daina Kremensienė ir Algirdas Brukštus

Šiuolaikinis ekstravertiškas, vartotojiškas pasaulis beveik nepalieka vietos ir laiko žmogui atsigręžti į savo vidų, o atsigręžus, žengti žingsnį į tą teritoriją, kuri įvairiose tradicijose yra vadinama mikrokosmosu. Ką ten galima pamatyti, išgirsti ar pajausti? Mokykloje to nelabai kas mokė, be to ir duonos ten užsukęs nenusipirksi. Tad ir lieka jisai, tas mikrokosmosas kol kas Terra incognita – neištyrinėta Žemė. 

Šis seminaras tiems, kas pasiruošęs naujoms patirtims, o kūrybinė, dar kitaip aktyvioji vaizduotė yra vienas iš instrumentų, skirtų žengti į vidines erdves, kuriose pagrindinė kalba yra vaizdinių kalba. To ir mokysimės.

Grupės dalyvių skaičius – iki 10 žmonių.

 

 

Remigija Gilė,  Laura Ramoškaitė-Grava.

„Dailės terapijos metodai savęs pažinimui“

Visi siekiame geriau save pažinti, tačiau racionalus mūsų protas dažnai pakiša tam koją. Tuo tarpu dailės terapijos metodai padeda atskleisti dar neįsisąmonintas mūsų savybes, tikslus, santykį su pačiu savimi bei kitais. Tad ir mes neskubėdami stengsimės sužinoti apie save kažką naujo, priimti „visokius“ savo išgyvenimus ir juos paversti teigiama patirtimi, nes tai  – mūsų kūrybinė jėga žengti toliau. Šioje grupėje svarbūs bus ne jūsų meniniai gebėjimai, bet atvirumas ir noras pakeliauti po savo vidinį pasaulį.

Grupę veda IPI Konsultavimo programos dalyvės Laura Ramoškaitė-Grava ir Remigija Gilė (dirbanti su dailės terapijos metodais individualiai bei grupėse).

Dalyvių skaičius – 10 žmonių.

Lina Pilipavičė, psichologė, Individualiosios psichologijos vaikų ir paauglių

psichoterapeutė analitikė kandidatė

„Tėvų grupė“. Šie užsiėmimai skirti tėvams, norintiems geriau suprasti savo vaikus,

puoselėti darnius santykius su jais ir įgyti daugiau drąsos tėvystei. Grupėje

susipažinsime su Individualiosios psichologijos sąvokomis (priklausymo jausmas,

gimimo eiliškumas, padrąsinimas ir kt.), kurios yra kaip formulės sklandžiai tėvystei.

„Formules“ tikrinsime ir įtvirtinsime per asmeninį praktinį patyrimą: bendrausime,

žaisime, piešime, vaidinsime..

Šį kartą „Tėvų grupė“ skirta 6-11 metų vaikų tėvams. Viename kurse negali dalyvauti

abu šeimos tėvai.

Grupės dydis – iki 12.

 

Dramos terapijos grupė ,,Drama terra: atradimų žemė“ 

Grupė tiems, kas nori iš arčiau susipažinti ir patirti dramos terapiją, vieną iš keturių meno terapijos rūšių.

Dramos terapija – tai aktyvus grupinės psichoterapijos būdas, sąmoningas dramos ir teatro procesų naudojimas siekiant terapinių tikslų.

Atskleisime savo kūrybiškumą, išlaisvinsime fantaziją, patenkinsime savo slaptą norą žaisti bei eksperimentuoti, atsipalaiduosime ir pasimėgausime vasara . Vaidybos įgūdžiai nereikalingi.

Grupės dydis – 12 dalyvių.

Grupę veda: Gailė Kvietkutė-Gudelė, IP konsultantė, Dramos terapeutė

 

 

Skaistė Lasienė, psichologė, IP analitikė-kandidatė

Drąsos beieškant

Baimės turi savo kelią – vaikystėje bijojome vienokių dalykų, dabar – kitokių. Baimės mums yra reikalingos. Kartais jų kyla per daug – atrodo, tai mus apsunkina. Bet kažkodėl jų nepaleidžiame. Kodėl mes atsisakome savo drąsos? Anot A.Adlerio, vidinėj logikoj taip mums naudingiau… Kodėl? Ką mes tada gauname? 

Grupėje gilinsimės į savo baimes ir drąsas, draugausim ir žaisim.

Dalyvių – iki 12. Kviečiami visi. 

 

 

NUMATOMA DIENOTVARKĖ

 

Ketvirtadienis

16:30-17:30Atvykimas, įsikūrimas, registracija, užsirašymas į savanoriško darbo grupes.

Registraciją vykdo Ona Ribokaitė,  Daiva Kirlienė.

17:30-18:00

18:00-19:00

19:00-20:00

20:00-22:00

22:00-23:00

23:00-7:00      

Organizacinio komiteto ir grupių vadovų posėdis. Viktoras Šapurovas. 206k.

Stovyklos atidarymas. Direktorius ir komendantas . Prie vėliavos.

Vakarienė.

Susipažinimo vakaras . Greta Žaliukaitė. Prie laužo.

Muzikos vakaras. Mykolas Barkauskas. Prie laužo.

Tylos ir poilsio metas. Direktorius ir komendantas.

 

Penktadienis

7:30-8:00
 Mankšta. Prie vėliavos. Gražina Golcienė.
8:00-8:50Pusryčiai.
8:50-9:00Bendras susirinkimas. Direktorius, komendantas. Prie vėliavos.
  9:00-10:30I užsiėmimas.
10:30-11:00Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
11:00-12:30II užsiėmimas.
12:30-13:00Fotosesija. Ant valgyklos laiptų.
13:00-14:30Pietūs. Po pietų – laisvalaikis.
14:30-16:00III užsiėmimas.
16:00-16:30Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
16:30-18:00IV užsiėmimas.
18.00-18.30Repeticijos grupėse. Grupių vadovai.
18:30-19:00Paskaita apie Adlerizmą. Apvali salė.
19:00-20:00Vakarienė. Ruošia savanoriai. Prie laužo.
20:00-21:00Laisvalaikis.
21:00-23:00

23:00-7:00

Muzikos vakaras. Mykolas Barkauskas. Prie laužo.

Tylos ir poilsio metas. Direktorius ir komendantas.

Šeštadienis

 7:30-8:00 
Mankšta. Prie vėliavos. Gražina Golcienė
8:00-8:50Pusryčiai.
  8:50-9:00Bendras susirinkimas. Direktorius, komendantas. Prie vėliavos.
  9:00-10:30I užsiėmimas.
10:30-11:00Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
11:00-12:30II užsiėmimas.
12:30-13:00Repeticijos grupėse. Grupių vadovai.                
13:00-14:30Pietūs. Po pietų – laisvalaikis. 
14:30-16:00III užsiėmimas.
16:00-16:30Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
16:30-17:00Repeticijos grupėse. Grupių vadovai.
17:00-18:30Labdaros aukcionas. Albina Gudaitienė ir Giedrius Gudaitis. Prie scenos.
18:30-19:00Laisvalaikis.
19:00-20:00Vakarienė.
20:00-24:00


                   

24:00-7:00   

 

 

Grupių pasirodymai. Pastaba: visos grupės kūrybiškai parodo, ko išmoko. Prie scenos.

Pabaigoje – Muzikos vakaras. Mykolas Barkauskas. Prie laužo.

Tylos ir poilsio metas. Direktorius ir komendantas.

Sekmadienis

7:30-8:00       Mankšta. Prie vėliavos. Gražina Golcienė
      

8:00-8:50       Pusryčiai.

8:50-9:00       Bendras susirinkimas.Direktorius, komendantas. Prie vėliavos.
9:00-10:30     I užsiėmimas.
10:30-11:00   Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai.
11:00-12:30   II užsiėmimas.
12:30-13:00  Aplinkos ir patalpų tvarkymas.
13:00-13:30   Pietūs.
14:00-15:00   STOVYKLOS UŽDARYMAS, Pažymėjimų įteikimas, vėliavos nuleidimas, atsisveikinimai.   Prie vėliavos. Direktorius ir komendantas.

Uždarymui pasibaigus, vyks organizacinio komiteto ir grupių vadovų posėdis. Viktoras Šapurovas. 206k.

 

DARBAS

  1. Savitvarka ir savitarna 
  2. Bendri darbai (visi atvykusieji privalo atlikti pasirinktą darbą):

          – atnešti iš miško malkų laužams, šeštadienio vakarienės kepimui.

          – ruošti bendras vakarienes (dešreles ant žarijų, pjaustyti daržoves ir t.t.),

          – dalinti maistą.

  1. Sutvarkyti aplinką ir patalpas, nuimti patalynę kambariuose prieš išvykstant.

 

PRAMOGOS IR KITA

Bus galima maudytis ežere (duburys gilus, todėl mažiems vaikams būtinai reikėtų paimti plaukmenis). 

Puikios sąlygos žvejoti. Nuolatinės  tinklinio ir krepšinio aikštelės.

 

ATSIVEŽTI

Į seminarą Jūs būtinai turėtumėte atsivežti:

  • kamuolių, įvairių lauko ir stalo žaidimų ir pan.;
  • kedutę sulankstomą (ar kitokią) kiekvienam šeimos nariui darbui lauke;
  • puoduką kavai, arbatinį saukštelį, lėkštę, šakutę;
  • jei miegosite savo palapinėje ar kambaryje ant grindų, dar reikės čiužinio, miegmaišio;
  • vaizdelių iš ankstesnių stovyklų laikmenas, galėsime rodyti ekrane;
  • higienos reikmenis, rankšluostį (ir miegantiems lovose);
  • apsaugos priemones nuo uodų, erkių ir kt.;
  • muzikos instrumentus susipažinimo vakarui.

 

Jei manote, kad prireiks :

  •  žibintuvėlį, skaitmeninį fotoaparatą ar vaizdo kamerą (kad vėliau galėtumėte pasidalinti užfiksuotais vaizdais internetu);
  • vaistus ir pirmos pagalbos priemones;
  • papildomai savo reikmėms galite atsivežti vaisių, daržovių, gaiviųjų gėrimų, saldumynų ar kitokių mėgstamų skanėstų;
  • duomenis, reikalingus sąskaitoms-faktūroms išrašyti – įmonės pavadinimą, adresą ir kodą (kam reikia); 
  • daiktus ar kūrinius, kuriuos norėtumėte padovanoti labdaros aukcionui. Aukcionui galima siūlyti ir savo paslaugas (paslaugų kuponus), kurias galėtumėte suteikti stovykloje. Matyt neverta vežti dėvėtų rūbų, batų. Būtų naudinga, kad užklijuotumėte siūlomą kainą, pažymėtumėte daikto kilmę. Surinkti per aukcijoną pinigai skiriami kitų metų stovyklos nemokamiems bilietams.

 

MAITINIMAS

Būsime maitinami ketvirtadienį – vakariene, penktadienį – pusryčiais ir pietumis (vakarienei patys ant žarijų kepsime dešreles ir patiekalą vegetarams), šeštadienį – pusryčiais, pietumis ir vakariene, sekmadienį– pusryčiais ir pietumis. Per kavos pertraukėles gausime kavą, arbatą, valgysime sausainius. Taip pat bus kavos ir per pusryčius ir pietus. Norintys gauti vegetarišką maistą (be mėsos ir žuvies) informuoja apie tai elektroninės registracijos metu. 

 

KAINA

  • 68 € – LIPD nariams (lovoje), 58 € (palapinėje);
  • 62 € – vaikams (3-13 metų) (lovoje), 52 € (palapinėje);
  • 68 € – paaugliams (14-18 metų) (lovoje), 58 € (palapinėje). Jei 18 metų dalyvis registruojasi į teminę grupę, jis moka 85 € (75 € palapinėje);
  • 85 € – ne LIPD nariams lovoje, 75 € (palapinėje).
  • Besiregistruojantiems į Gunterio Lempos grupę mokestis +40€.

 

Pastabos:

  • į kainą įeina mokestis už seminarą, maitinimą ir nakvynę;
  • grupių vadovai, direktorius, komendantas ir Daiva, Ona, Rašelė, Viktoras (LIPD valdyba) atleidžiami nuo mokesčio, nes už darbą stovykloje ir valdyboje jiems nemokama.

 

STOVYKLOS TAISYKLĖS

 

 

  • VISI ATVYKUSIEJI (IŠSKYRUS DIREKTORIŲ IR KOMENDANTĄ, KURIE RŪPINSIS MUMIS) PRIVALO DALYVAUTI  KURIOJE NORS  DARBO GRUPĖJE IR ATLIKTI SAVANORIŠKAI PASIRINKTĄ BENDRĄ DARBĄ;
  • PENKTADIENĮ IKI PIETŲ GALIMA (PAGRĮSTAI MOTYVUOJANT) PEREITI Į KITĄ GRUPĘ (NEGALIOJA STOVYKLOS NAUJOKAMS);
  • STOVYKLOS NAUJOKAI (SUAUGUSIEJI) REGISTRUOJASI Į ĮVADINĘ GRUPĘ;
  • VAIKAI IR PAAUGLIAI PRIIMAMI Į STOVYKLĄ TIK SU SAVO TĖVAIS;
  • UŽ VAIKUS ATSAKO TĖVAI, O UŽSIĖMIMŲ METU – GRUPIŲ VADOVAI;
  • UŽSIĖMIMŲ METU LAIKOMASI GRUPĖS TAISYKLIŲ;
  • NUO 23:00 VAL. IKI 7:00 VAL. (šeštadienį nuo 24:00 val.) – TYLOS IR POILSIO METAS. PRAŠOME GERBTI KITŲ RAMYBĘ.

TUO METU REIKIA BŪTI SAVO ŠEIMOS MIEGOJIMO VIETOJE;

  • TAI ŠEIMŲ STOVYKLA, TODĖL VAIKAI TURI MIEGOTI TEN, KUR IR TĖVAI;
  • JAUNESNIŲJŲ VAIKŲ GRUPĖJE GALI DALYVAUTI VAIKAI, TURINTYS HIGIENINIUS ĮGŪDŽIUS IR GALINTYS PO 1,5 VAL. IŠBŪTI BE TĖVŲ GLOBOS;
  • Į STOVYKLĄ ATVYKSTAME BE NAMINIŲ GYVŪNŲ;
  • RŪKANTYS TURI PAISYTI NERŪKANČIŲJŲ TEISIŲ;
  • REKOMENDUOJAMA, KAD VIENOJE GRUPĖJE NEDALYVAUTŲ TOS PAČIOS ŠEIMOS NARIAI, ARTIMI DRAUGAI (VADOVO NUOŽIŪRA).
  • NELEIDŽIAMA IŠNEŠTI Į LAUKĄ STALŲ, KĖDŽIŲ.
  • NAKVYNĖ VYKSTA 2 ZONOSE:
  •  1. VERTINANTIEMS RAMŲ NAKTIES POILSĮ (KETVIRTADIENĮ, PENKTADIENĮ 23.00 – 7.00, ŠEŠTADIENĮ 24.00-7.00) SKIRIAMOS LOVOS GYVENAMOJO KORPUSO KAMBARIUOSE, TAIKANT PAPILDOMĄ MOKESTĮ. RAMIAI MIEGOTI NORI IR PALAPINIŲ GYVENTOJAI.
  •  2. BRANGINANTIEMS DRAUGIŠKĄ BENDRAVIMĄ PO 23.00 KETVIRTADIENĮ, PENKTADIENĮ IR PO 24.00 ŠEŠTADIENĮ SKIRIAMAS ADMINISTRACINIS PASTATAS, KURIO ANTRAME AUKŠTE YRA SUSITIKIMAMS SKIRTA SALĖ.

 

(ASMENŲ, NESILAIKANČIŲ TAISYKLIŲ, TOLIMESNĮ DALYVAVIMĄ STOVYKLOJE SVARSTO ORGANIZACINIS KOMITETAS)

 

Stovyklos direktorius, komendantas.

Stovyklos koordinatorius – Viktoras Šapurovas.

 

REGISTRACIJA

Pagrindinė registracija į stovyklą-seminarą vyksta  birželio 1 – 30 d., paspaudus adresą žemiau žodžių „Registracijos forma“ teksto apačioje (jei skaitote šią informaciją laiške, reikia nukopijuoti adresą į naršyklę arba iš tinklapio www.lipd.lt). Kiekvienam suaugusiajam reikia pildyti atskirą registracijos lapą, į tą patį lapą  įrašomi ir vaikai bei paaugliai. Jei vaikai turi specialių poreikių  ar yra alergiški, reikia tai nurodyti registracijos lape. Grupės vadovas susisieks su jumis, kad būtų į tai atsižvelgta. Taip pat reikia registruotis ir grupių vadovams. Registruodamiesi būtinai pažymėkite, ar norite miegoti lovoje. Lovų skaičius yra ribotas, todėl norint ją turėti, reiktų registruotis pirmiau. Be to turint lovą, 10 € aukštesnė kaina.

18 metų dalyviai gali dalyvauti paauglių grupėje arba suaugusiųjų grupėse (pastaruoju atveju reikia pildyti atskirą registracijos lapą). Prieš registruojantis reikia pervesti avansą po 35 € (geriau – visą sumą) už kiekvieną dalyvį, įskaitant ir vaikus: Lietuvos individualiosios psichologijos draugija, kodas 191946577, sąskaita: LT597300010002378986. Pildant pavedimą reikia įrašyti „mokestis už stovyklą“ išvardinant dalyvių vardus, o esant skirtingoms pavardėms, ir pavardes. Būtina įrašyti vardą ir pavardę, jei mokama iš kito žmogaus sąskaitos. Jei pervedėte tik avansą, likusią sumą reikės pervesti iki atvykimo į stovyklą.

Ne vėliau kaip liepos 1 d. kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui pranešime  el. paštu apie registracijos rezultatą. Jei negalėsime priimti į stovyklą, pinigus grąžinsime į tą sąskaitą, iš kurios jie buvo išsiųsti. Jei užregistruotas į stovyklą asmuo į stovyklą neatvyks, avansas nebus gražinamas. Jei neatvyks asmuo, pervedęs visą sumą, gražinsime ją atėmus 35 € avansą.

Kilus neaiškumams, skambinkite  Viktorui Šapurovui nuo 8:00 iki 9:00 tel.: 8-687-59293  darbo dienomis  arba siųskite laiškus el. paštu: info@lipd.lt. Apie programos pokyčius informuosime draugijos tinklalapyje www.lipd.lt.

 

REGISTRACIJOS FORMA   

Registracija baigta

 

KAIP NUVYKTI

Stovyklavietės adresas:

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Šventosios vingis”  Slabados k., Veprių sen., Ukmergės raj.

Nuoroda į stovyklos vietą:

Važiuojant iš Vilniaus:

https://www.google.lt/maps/dir/Vilnius/Stovykla,+Vepriai/@54.9677386,24.6464091,10z/am=t/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x46dd93fb5c6408f5:0x400d18c70e9dc40!2m2!1d25.2796514!2d54.6871555!1m5!1m1!1s0x46e79ff934c0fab9:0x82a423f4d75ddacc!2m2!1d24.5863315!2d55.140557?hl=lt

 

Pervažiavę tiltą per Šventosios upę, pakliūsite į Slabados kaimelį (tai Veprių miestelio pakraštys), kairėje pusėje bus 2 mūriniai stovyklos pastatai, nuorodą „LIPD“.

 

Važiuojant iš Kauno:

https://www.google.lt/maps/dir/Kaunas/Stovykla,+Vepriai/@55.0587019,24.0651746,11z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x46e72270b167d343:0x614bd1e0c7378bbc!2m2!1d23.9035965!2d54.8985207!1m5!1m1!1s0x46e79ff934c0fab9:0x82a423f4d75ddacc!2m2!1d24.5863315!2d55.140557?hl=lt

 

Pervažiavę Veprių miestelį, pakliūsite į Slabadą, dešinėje pusėje bus nuoroda „LIPD“.

 

Važiuojant iš Panevėžio:

 

https://www.google.lt/maps/dir/Panev%C4%97%C5%BEys/Stovykla,+Vepriai/@55.439647,24.1705633,10z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x46e6318b530fb14f:0x400d18c70e9da80!2m2!1d24.3574773!2d55.7347915!1m5!1m1!1s0x46e79ff934c0fab9:0x82a423f4d75ddacc!2m2!1d24.5863315!2d55.140557?hl=lt

 

Pervažiavę Veprių miestelį, pakliūsite į Slabadą, dešinėje pusėje bus nuoroda „LIPD“.