Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

Kviečiame dalyvauti psichoterapinėje grupėje poroms

„Seksualumas partnerystėje: iš sunkumų į džiaugsmą…”

Vadovai: Viktoras Šapurovas — individualiosios psichologijos analitikas, seksologas, Lora Šapailienė — medicinos psichologė, sertifikuota proceso ir kūno terapijos konsultantė.

 „Vyriškoji giminė yra iš jan. Tik jan greitai susijaudina ir taip pat greitai suglemba.
Moteriškoji giminė yra iš in. Bet in susijaudina lėtai ir taip pat lėtai pasisotina.“ (Meilės Dao)

Užsiėmimai skirti vyrams ir moterims, gyvenantiems poroje ir norintiems pažinti bei pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Daoistų teorijos apie seksualumą teigia, kad tikrai sveiką, dinamišką ir prasmingą gyvenimą galime gyventi tik radę ryšį su neišsenkančiu vitališkumo šaltiniu — savo seksualine energija. Grupėje turėsite galimybę išsamiau susipažinti su partnerių kūno sandara, fiziologiniais ypatumais, seksualinių reakcijų skirtumais ir panašumais. Kūno terapijos praktikų metu  išmoksite įvaldyti savo seksualumą ir juo mėgautis, susidraugausite su savo kūnu, ištirsite savo galimybes, išbandysite naujus kelius, vedančius į tarpusavio santykių problemų sprendimą.

Ateikite į grupę ir būsite „pažadinti“ iš kasdienės gyvenimo monotonijos, patirsite nuostabų nuotykį, padėsiantį išplėsti jūsų nuostatų ir įsitikinimų apie savo seksualumą ribas, turėsite galimybę atsipalaiduoti ar bent suvokti, kas trukdo tai padaryti. Grupės praktikų metu patirsite, kad seksualumas yra neišsenkantis neįtikėtinos galios ir džiaugsmo resursas, jei tik sugebame tuo naudotis ir mėgautis.

Grupė skirta aistringai gyvenimą mylinčioms poroms! Grupės dydis — 6 poros. Būtina turėti kilimėlį pasitiesti, apranga — laisva, nevaržanti kūno judesių.

Grupės užsiėmimų ciklas — 10 susitikimų (kartą per savaitę, pirmadieniais).

Pirmasis grupės užsiėmimas įvyks spalio 10 d. (pirmadienį) 19 val. Jūsų dalyvavimo indėlis — 45 € (porai — už vieną užsiėmimą, mokantiems už visą ciklą taikoma nuolaida — 40 €). Planuojama vieno užsiėmimo trukmė — 2 val.

Vieta — Naugarduko g. 15/28-20, Vilnius.

Informacija ir registracija: 867232154  (Lora), 868759293 (Viktoras) arba  lora.sapaile@gmail.com

grupe_poroms