Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

Kviečiame dalyvauti kūno terapijos grupėje

Kviečiame dalyvauti kūno terapijos grupėje
„Asmeninės laisvės paieškos realybės labirintuose…”


Vadovė — Lora Šapailienė (medicinos psichologė, sertifikuota proceso ir kūno terapijos konsultantė, nuolat besidominti naujomis psichoterapijos kryptimis).

Gyvenimas – tai tokia pamoka, kurios negalima išmokti, o tik išgyventi.

                      Užsiėmimai skirti psichologinei asmenybės korekcijai, naudojant kūno ir proceso terapijos treningo metodą. Tai tarpasmeninis mokymas, leidžiantis giliau atskleisti asmeninio bendravimo su kitais žmonėmis stilių, įgyti efektyvesnius socialinius įgūdžius, kūrybinius gebėjimus. Ateikite į kūno terapijos grupę ir būsite „pažadinti“ iš kasdienės gyvenimo monotonijos, patirsite nuostabų nuotykį, kuris padės išplėsti jūsų nuostatų ir įsitikinimų ribas, turėsite galimybę atsipalaiduoti ar bent suvokti, kas trukdo tai padaryti, čia pat atrasite ir išbandysite naujus kelius, vedančius į problemų sprendimą. Dalyvavimas grupėje atvers saviraiškos kelią per judesį, balsą, akis, kiekvienam iš jūsų taps giliu ir švelniu prilietimu prie savojo gyvenimo.

                      Seminaro temos ir tikslai:

·         sužinoti, kaip Jūsų kūnas gali padėti spręsti problemas, įveikti gyvenimo sunkumus, suprasti save ir savo gyvenimą;

·         pakeisti savo kūno suvokimo stereotipus, įgyti pasitikėjimą savo kūnu ir savimi, savo gyvenimu;

·         išmokti valdyti savo norus, jausmus, savo energiją, savo gyvenimą;

·         suprasti, kaip tapti asmeninio gyvenimo autoriumi.

Dalyvių apranga – nevaržanti judesių.

Pirmasis grupės užsiėmimas – vasario 17 d. (trečiadienį) 18 val. Jūsų dalyvavimo indėlis – 15 € (už vieną užsiėmimą). Planuojama vieno užsiėmimo trukmė – 2,5 val. Viso treningo trukmė – 13 užsiėmimų (kartą per savaitę, trečiadieniais). Vieta – Bazilijonų g.8, Vilnius (prie Aušros vartų).

Informacija ir registracija: 867232154 arba lora.sapaile@gmail.com

 

Lao_Tzu