Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

IAIP kongresas ir AAINY dotacijos

 

Gerbiami kolegos,

Tikimės, kad šis laiškas jums bus naudingas. Šiame el. laiške rasite dvi pagrindines temas (ir susijusius priedus). Abi temos yra aktualios, todėl tikimės, kad pasidalysite informacija su kolegomis kuo daugiau būdų (savo sąrašuose, naujienlaiškiuose, socialiniuose tinkluose). Taip pat tikimės, kad naujienos jums patiks!

1. Pirmuose prieduose pateikiama atnaujinta informacija, susijusi su 2024 m. kongresu. Pamatysite ir naujas datas bei naują paveikslėlį. Atkreipkite dėmesį, kad santraukų pateikimo terminas pratęstas iki spalio 15 d. Tikimės gausių, gyvybingų ir naudingų daugelio kolegų pranešimų. Pranešimų pateikimo nuoroda yra įdėta reklaminėje skrajutėje, tačiau, kad jums būtų paprasčiau, ją kopijuojame ČIA.

Kongreso programa PDF formatu

2. Gavome pranešimą apie Alfredo Adlerio instituto Niujorke antrosios metinės dotacijos paraiškų teikimo procesą – tai didelis AAINY, IAIP narės organizacijos, indėlis. AAINY pranešimą kopijuoju čia, o PDF failą su paraiška rasite žemiau esančioje nuorodoje.

Niujorko Alfredo Adlerio institutas (Alfred Adler Institute of New York) jau antrus metus iš eilės džiaugiasi galėdamas pranešti, kad siūlo dotacijas Adlerio organizacijoms, skirtas Adlerio psichologijos mokymui ar konkrečiam jos taikymui. Iki 5 000 JAV dolerių premijos bus skiriamos institutams ir kitoms adlerietiškoms organizacijoms tiek JAV, tiek tarptautiniu mastu. Dotacijos bus skiriamos atsižvelgiant į projekto originalumą ir vertingumą.

Pasak AAI-NY prezidentės Ellen Mendel, „praėjusių metų dotacijomis pasiekėme užsibrėžtą tikslą – praplėtėme mūsų instituto edukacinę aprėptį, padėdami supažindinti su Adleriu šimtus žmonių, kurie kitu atveju galbūt niekada nebūtų girdėję apie jo mokymą”. Ji tęsė: „Šiais metais vėl teiksime pirmenybę projektams, kurie pasieks žmones, kurie paprastai niekada nesusidurtų su Adlerio psichologija, arba naujiems Adlerio mokymo metodams.”

Ypač raginamos teikti paraiškas organizacijos, kurios yra NASAP filialai arba IAIP narės, tačiau laukiamos visos ne pelno siekiančios organizacijos, mokančios Adlerio principų ir metodų. Kad būtų aišku, dotacijos gali būti skiriamos tik pelno nesiekiančioms korporacijoms arba, jei tai ne JAV įsikūrusios organizacijos, turinčios atitinkamą statusą toje šalyje. Jos negali būti skiriamos fiziniams asmenims.

Paraiškas institutui galima teikti iki 2023 m. gruodžio 15 d. Dotacijos bus skiriamos 2024 m. pradžioje.

Norėdami gauti dotacijų paraiškos formos kopiją, atsisiųskite ją adresu: https://drive.google.com/file/d/1zD9pk33ShiS4HzbRXebhbytczXmSsHpz/view?usp=sharing_eil_m&invite=CNjlpMkC&ts=651340ca

IAIP valdybos vardu,

Marina Bluvshtein –

Tarptautinės individualiosios psichologijos asociacijos (IAIP) prezidentė