Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

IAIP asociacijos naujienlaiškis


Gerbiamas IAIP narių asociacijos prezidente, mieli kolegos,

Mes išgyvename laikotarpį, kai buvome priversti persikelti iš savo universitetų, biurų, klinikų ir pan. į internetinę erdvę ir likti nuošalyje, kad būtume saugūs. Tikiuosi, kad mes visi vargu ar galime laukti, kol išnyks ribojantis gyvenimas, kurį neseniai gyvenome, ir to laiko, kai vėl galėsime susitikti akis į akį. 2021 m. Tai bus įmanoma tik iš dalies, nes turime rūpintis jūsų ir savo sveikata.

Štai kodėl IAIP valdyba kartu su Ukrainos komanda priėmė sprendimą organizuoti kitą tarptautinį individualiosios psichologijos kongresą Lvove, bet internetu. Visi neseniai įgijome daug internetinio mokymo, mokymosi, konsultavimo, susitikimų patirties. Kalbėdama už save, man labai gaila, kad negalime susitikti asmeniškai kitą liepą; tačiau internetinė erdvė taip pat suteikia malonių galimybių profesiniams ir asmeniniams mainams.

Norėčiau pakviesti jus dalyvauti internetiniame kongrese, kuris prasidės 2021 m. liepos 10 d. Kartu su delegatų asamblėjos ir IAIP valdybos rinkimais ir tęsis iki 2021 m. liepos 14 d. pagal pilną profesinę programą. Kongreso pavadinimas: „Globalaus pasaulio iššūkiai: gydymas ir augimas“ (The Challenges of the Global World: Healing and Growth) atspindi unikalią situaciją, kurią šiuo metu išgyvename kaip žmonija, grupės ir asmenys.

Mes stengiamės nustatyti geriausią visų laiko juostų tvarkaraštį. Planai yra tokie: Plenarinės sesijos / „Keynote“ paskaitos vyks nuo 8: 00-10: 00 JAV ir Kanadoje, nuo 14:00 iki 16:00 Vidurio Europoje ir nuo 10:00 iki 12:00 val. Azijoje. Darbas sekcijose vyks lyguagrečiai dvi valandas per dieną skirtingu laiku. Ir jums labai svarbus pranešimas: pasiūlymų pateikimo terminas nukeltas iki 2021 m. Sausio 31 d., O tai suteikia jums daugiau laiko.

Norėčiau paraginti jus siųsti savo pasiūlymus, patobulinti vasaros planus ir prisijungti prie mūsų šiame renginyje.

Kita iniciatyva, kuria norėčiau pasidalinti su jumis, yra ta, kad IAIP valdyba sukūrė paramos schemą, skirtą remti jūsų publikacijas Adlerio / individualiosios psichologijos srityje iki 500 eurų. Jūsų paraiškos laukiamos iki 2020 m. Gruodžio 31 d., O sprendimas bus priimtas ateinančių metų pirmąjį trimestrą. Norint aplikuoti, yra taikomi šie reikalavimai:

– Prašymą turėtų pateikti IAIP narys, o ne asmenys. Prašymas turėtų būti motyvuotas ir pateiktas išsamus biudžetas.
– Straipsnis turėtų būti skelbiamas anglų kalba arba tos šalies kalba (arba išversta į šalies kalbą), kurioje skatinami adleriečių judėjimai.
– Prašyme turėtų būti aprašyta, kaip siūloma publikacija palaiko IAIP tikslus.

Nedvejodami atsiųskite mums savo paraiškas. IAIP valdyba mielai palaikys bent kai kuriuos iš jūsų. Tegul mūsų adlerietiška bendruomenė gali augti mokydamasi  vieni iš kitų patirties, žinių ir praktikos.

Linkėjimai jums visiems, būkite saugūs!

Daniela

Bratislava, 2020 m. Lapkričio 9 d

Laiškas anglų kalba pdf formatu