Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

Dėl IAIP 2021 kongreso

Mieli kolegos, LIPD nariai, IPI dėstytojai ir studentai,

Kviečiame susipažinti su IAIP Generalinio Sekretorius Giansecondo Mazzoli ir IAIP valdybos laišku apie 2021 Tarptautinį kongresą. Jame pateikta svarbi informacija kolegoms, kurie Kongrese nori pristatyti pranešimus, minimas naujas reziumė pateikimo terminas.

 

Gerbiami kolegos,

Jus sveikina IAIP valdyba, tikimės, kad Jūs, Jūsų kolegos ir šeimos yra sveiki.

Norime pranešti informaciją apie Tarptautinį kongresą, kuris, kaip žinome, dėl daugelį šalių krečiančios pandemijos buvo perkeltas į sekančius metus. Šiuo metu pasaulio sveikatos situacija vis dar nėra aiški, ir COVID – 19 nusineša daug aukų. Nėra aiškumo apie pandemijos pabaigą. Tačiau mes norime būti tikri ir tikėtis, kad vėl galėsime susitikti Ukrainoje, Lvove nuo 2021 liepos 11d. iki liepos 14d., ir įprastu būdu dalyvauti ir asmeniškai susitikti kongrese.

Mes jau dalijomės, kad didelės pasaulyje įvykusios permainos įgalino valdybą kartu su Ukrainos kolegomis pakeisti kongreso temą.

Nauja tema „Iššūkiai globaliame pasaulyje: gydymas ir augimas“ suteiks galimybę apmąstyti pasikeitimus Adlerio teorijos ir praktikos šviesoje.

Ši nauja tema reikalauja, kad kolegos, kurie nori dalyvauti 2021 kongrese, atnaujintų pristatymus atspindėdami šią naują temą. Todėl prašome, kad kolegos siųstų naujus reziumė, ir juos reikia siųsti kongreso sekretoriui (uaip2020@gmail.com) iki nustatyto termino – 2020 gruodžio 15 dienos.

Prašome kiek galint pasidalinti šia informacija  savo organizacijos kolegų tarpe.

 

Šilti linkėjimai,

IAIP Generalinis Sekretorius Giansecondo Mazzoli