Lietuvos individualiosios psichologijos draugija

24-oji LIPD vasaros stovykla

DVIDEŠIMT KETVIRTOJI LIPD VASAROS STOVYKLA VEPRIUOSE

2021 m. rugpjūčio 26 – 29 d.

 

 

KAS TAI?

Tai stovykla draugijos nariams su šeimomis ir prijaučiantiems. Čia mokomės, dirbame ir poilsiaujame.

 

STOVYKLOS TIKSLAS

Skleisti Alfredo Adlerio idėjas ir gyventi pagal jas. Pagrindinės A. Adlerio idėjos: 

 • padrąsinimas;
 • lygiavertiškumas;
 • bendrystė;
 • pagarba;
 • bendradarbiavimas;
 • savarankiškumas priklausyme.

 

VIETA

Gyvensime Veprių miestelio (Ukmergės rajonas) pakraštyje 2 renovuotuose pastatuose. Lovų yra pusei dalyvių, kitiems reikės atsivežti palapines. Nuolatinės tinklinio, krepšinio aikštelės. Galėsime maudytis upėje, ežere laisvu nuo užsiėmimų metu.

 

LAIKAS

Vasaros stovykla vyks 2021 08 26 – 29 d.

Vepriuose renkamės ketvirtadienį nuo 16.30 val. Stovyklos atidarymas 18:00 val., uždarymas – sekmadienį apie 14-15 val.

 

Vaikų ir paauglių grupės


3-6 m. vaikų grupė „Kempiniukai“.  Vadovės – Alina Raminienė ir  Irena Dirgėlienė.

Mažiausių, 3-6 metų vaikų, grupės vadovės Alina ir Vitalija siūlys turiningą laiką: žais vaikų jogą, skaitys terapines pasakas, keliaus į žygį, šoks su skarelėmis, atliks eksperimentus, kurs meno kūrinį spalvotais muilo burbulais, lavins rankytes darbeliais. Bus ir siužetiniai žaidimai, kurie padėtų vaikams geriau pažinti savo emocijas, bendravimo ypatumus.

 

 

7-10 metų vaikų grupė. 

Vadovai Kristina Buividienė ir Anželika Kotryna Buividaitė.

Skruzdėlynas

Kartu kursime lygiavertiškumo atmosferą.

Pagrindininis grupės principas yra tai, kad veikla stovykloje nėra susijusi su pergale ir pralaimėjimu. Atvirkščiai, tai yra pramogos kartu, pasitikėjimas savimi  ir mokymasis tapti savarankiškesniems. Natūralu, kad gali kilti konfliktų, ir tai yra dalis veiklos proceso – mes kartu dirbsime ir ieškosime būdų, kaip juos kartu spręsti.

 

 


Jaunesniųjų paauglių (11-14m) grupė. 

Kviečiame 11-14 metų paauglius į geriausią vasaros nuotykį!

Tai nuostabiausia kūrybingumo ir gerų emocijų laikas, kurio metu laukia:

 • Aktuali įtraukianti paskaita paaugliams.
 • Praktiniai užsiėmimai ir tikros emocijos.
 • Kūrybiniai žaidimai.
 • Fizinis aktyvumas.
 • Laikas šauniausių bendraminčių rate. 
 • Tinka visiems: ir visiškai žaliems paaugliams, ir pažengusiems.

Pažadame – ruduo nušvis naujomis spalvomis!

 

Tai draugystė, tolerancija, pagalba draugui, iniciatyvumas, pasitikėjimo lavinimas, savęs supratimas ir kitos minkštosios mūsų detalės, kurios daro mus geresniais, ugdo asmenybę. Na, ir žinoma, šypsenos bei pozityvumo užtaisas.

Džiaugtis gyvenimu – pirmoji taisyklė

 

Su šypsena! Vadovės Rimgaudas Baležentis ir Emilija Šturaitė

 

 

15-18 metų paauglių grupė. Vadovai Edvinas Beikauskas ir Roberta Garalevičiūtė.

„Nesutaria kaip šuo su kate…“ – girdėta? Tai ganėtinai dažnas apibūdinimas žmonėms, kurie turi skirtingas nuomones. Abi pusės mano, kad jos yra teisios. Bet ar tikrai yra viena tiesa?

Stovykloje stengsimes atsipalaiduoti, bendrauti, kurti, keliauti, o svarbiausia – diskutuoti. Apie ką? Apie tai kas džiugina, liūdina, pykdo, neramina, suteikia motyvacijos… Apie viską! Bandysim suprasti, kad kiekvienas yra unikalus ir jo nuomonė yra svarbi. Tad susitinkam stovykloj!

 

Teminės grupės:

Įvadinė grupė 2021

„Savaitgalis su A. Adleriu – vasariškai ir lengvai“

 

Grupę veda Gailė Kvietkutė-Gudelė (Individualiosios psichologijos instituto konsultantų programos dalyvė).

Grupė skirta tiems, kas stovykloje pirmą kartą. Kviesiu susipažinti su Individualiąja psichologija ir pagrindinėmis jos idėjomis. Grupės metu kursime jaukią bendruomenišką atmosferą, išbandysime įvairius IP metodus, per kuriuos bandysime šiek tiek labiau pažinti save ir vieni kitus. Pasimėgausime paskutiniu vasarišku savaitgaliu žaisdami, pramogaudami, pajudėdami, lengvai ir be įtampos. Jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Atsivežkite smalsumą ir vasarišką nuotaiką, visa kita atrasime bei sukursime kartu…

 

 

Grupė profesionalams

Christian Euringer

Diplomuotas psichologas
Miuncheno AAI Analizės dėstytojas
Individualios psichoanalitinės terapijos ekspertas
Meditacija apie terapeuto asmeninį nustebimą, regresiją ir terapijos pabaigą

Mano tezė yra viena svarbiausių analitinėje terapijoje, kai iškyla klausimas „O?“ arba „ štai kaip?“, ir tai signalizuoja terapeuto nustebimą. Šis signalas atveria pacientui specialų kambarį, kurį nebūtų galima pakankamai vertinti kaip motinišką. Kaip priešingybę „Štai kaip?“ galima aiškinti terapeuto asmenine ar privačia žinute. Privačios komunikacijos atveju terapeutas sau užima visą erdvę, o tai prieštarauja terapinei sąveikai su apibrėžtomis terapeuto ir paciento rolėmis. Todėl paprastai laikoma, kad tokia komunikacija laužo ribas ir konsultavime bei terapijoje yra draudžiama, bet taip pat gali būti pastebėta, kad tokia komunikacija gali suteikti pacientui paramą ir įžeminimą. Du poliai: „dabarties nustebimo“ ar „nuostabos“ ir „asmeninio privataus bendravimo” polius, – taip pat kelios pastabos apie regresiją ir terapijos pabaigą bus mano grupės tema. Grupė skiriama konsultantams ir, žinoma, psichoterapeutams, psichologams.

Bus vertimas į lietuvių kalbą.

Šios grupės dalyviai moka papildomą 30€ mokestį, skirtą svečio atvykimui ir gyvenimui Lietuvoje apmokėti. Dalyvių skaičius – 9.

 


Grupė „Tikrovė” profesionalams ir visiems besidomintiems psichoterapija.

Vadovai Viktoras Šapurovas, IP analitikas, Aušra Trimonytė, psichologė, EMDR/traumų psichoterapeutė.

,,Nežinau, kaip jūs ieškosite tikrovės. Savyje ieškoti tikrovės moku. Tikiu jumis, jūsų noru jos ieškoti. Būsime šalia jūsų ir su jumis tų paieškų metu” – Viktoras. 

,,Gilesnis susitikimas su tikrove, nėrimas į dabarties momentą kartais gali būti trikdantis bet visada atveriantis naujas galimybes. Atjautus santykis padeda priimti savo tikrovę kaip bendražmogiškos realybės dalį” – Aušra.

Dalyvių skaičius grupėje – 10. Grupė skirta esamiems ir būsimiesiems psichoterapeutams, psichologams, konsultantams, visiems besidomintiems psichoterapija.

 

 

Albina Gudaitienė, edukologijos ir vadybos magistrė, pedagogė. Organizuoja seminarus įvairiomis temomis, moko ir mokosi, patiria pažinimo džiaugsmą.

 Albina Gudaitienė „Pažinimo džiaugsmas“ (Šnipinėjimo pradžiamokslis).

„Tu negali visada sėdėti savo miško kampelyje ir laukti, kol kiti ateis pas tave. Kartais verta ir pačiam nueiti pas juos“ (Mikė Pūkuotukas).

 Tai grupė smalsuoliams, keliantiems klausimus. Kas? Kaip? Kodėl? Ką apie mus ir kitus „pasako“ mūsų daiktai, išvaizda, apranga, aplinka, raštas, delnai, kūno kalba, miegojimo pozos, toksiški santykiai, „užlipimas ant to paties grėblio“ ir pan. Ar tikrai mūsų išorinis pasaulis – mūsų vidinio pasaulio atspindys?

„Geriausia sužinoti, ko reikia ieškoti, o tada jau pradėti ieškoti“(Mikė Pūkuotukas). Leisimės į savęs pažinimo kelionę: tirsime, tyrinėsime, analizuosime mūsų pačių ir kitų siunčiamus “nekalbinius ženklus“, gilinsimės į  jų paliekamas užuominas ir įrodymus, mokysimės juos „skaityti“, geriau pažinę save, patirsime pažinimo džiaugsmą. Ieškosime  atsakymų, kokie esame iš tiesų. Norit tikėkit, norit – ne, tačiau kai kuriuos atsakymus rasime. Grupėje nerekomenduojama dalyvauti Šnipams su patirtimi 😉

12 dalyvių.

 

Dailės terapijos grupė ,,Vienas piešinys iškalbingiau už tūkstantį žodžių“ Kviečiame į dailės terapijos grupę, kur per kūrybinį procesą vyks asmeninis terapinis patyrimas grupėje.

Piešime, eksperimentuosime, žaisime, atsipalaiduosime. Pažinsime save ir kitus, kaip sakoma – pasileisime plaukus ir būsime savimi. Laikas buvo nelengvas, todėl suprasti, ką sako mūsų kūnas ir siela – rekomenduojama ir būtina. 

Piešimo įgūdžiai nebūtini, nes kiekviename iš mūsų gyvena prigimtinis kūrybiškumas. 

 

Dalyvių prašysime atsivežti mėgstamų piešimo priemonių (guašo, akvarelės,teptukų, spalvotų pieštukų ir pan.)

Grupės dydis -12 dalyvių.

Grupę veda Vida Kuznecovienė ir Eglė Zubienė , senos stovyklos vilkės, bandančios apsivilkti naujus rūbelius. Abi šiuo metu studijuoja bendroje LSMU ir VDA magistro programoje Dailės terapija. 

 

               Asmenybės augimo grupė “Kuo aš skiriuosi nuo beždžionės?”

Esame artimi beždžionės giminaičiai – taip teigia Darvino teorija. Moksliniai tyrimai rodo, kad žmogaus ir beždžionės panašumas – 90-99%. Taip išeina, kad kiekvienas iš mūsų esame patobulinta beždžionės kopija. Ar tai tiesa? – atsakysime kiekvienas sau šios grupės metu. Kiek mes turime savyje beždžionės? Kur ji slepiasi mumyse? Kas mumyse šeimininkauja? Ir, svarbiausia, kas tie 1-10%, kurie daro mus Žmogumi?

   Grupė – iki 12 žmonių.

Vadovas – psichologas, Asmenybės augimo grupių vedėjas Remigijus Stripeikis

www.gyvenkimegeriau.lt

 

„Moteris technologijų amžiaus glėbyje”

Kai matai laisvai besišypsančias moteris glamūriniuose žurnaluose, ar atpažįstti save?

Būti moterimi šiuolaikiniame pasaulyje – sėkmė ir laimė ar nesibaigiantis išbandymas kasdienybe, o gal kančia?

Kaip jaučiasi tavo siela moters kūne?

Ar būna tikra draugystė tarp moterų?

Ateik į moterų grupę kartu patyrinėti moters pasaulio slėpinius, įkvėpti drąsos būti vienintele ir nepakartojama, atverti širdį susitikimui.

Grupės dydis – 12 dalyvių.

Grupės vadovė – Lora Šapailienė, psichologė, grupių terapeutė, moteris.

 

NUMATOMA DIENOTVARKĖ

 

Ketvirtadienis

16:30-17:30Atvykimas, įsikūrimas, registracija, užsirašymas į savanoriško darbo grupes.

Registraciją vykdo Ona Ribokaitė,  Daiva Kirlienė.

17:30-18:00

18:00-19:00

19:00-20:00

20:00-22:00

22:00-23:00

23:00-7:00      

Organizacinio komiteto ir grupių vadovų posėdis. Viktoras Šapurovas. 206k.

Stovyklos atidarymas. Gražina Golcienė, Valerijus Kuznecovas. Prie vėliavos.

Vakarienė: I pamaina 19.00, II pamaina 19.30. 

Susipažinimo vakaras .Rolandas Barkauskas. Prie laužo.

Muzikos vakaras. Jolita Bužinskienė. Prie laužo.

Tylos ir poilsio metas. Gražina Golcienė, Valerijus Kuznecovas.

 

Penktadienis

 7:30-8:00 

8:00-8:50

Mankšta. Birutė Būdvytienė.

Pusryčiai: I pamaina 8.00, II pamaina 8.30.

  8:50-9:00Bendras susirinkimas. Gražina Golcienė. Prie vėliavos.
  9:00-10:30I užsiėmimas.
10:30-11:00Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
11:00-12:30II užsiėmimas.
12:30-13:00Fotosesija. Ant valgyklos laiptų.
13:00-14:30Pietūs: I pamaina 13.00, II pamaina 13.30. Po pietų – laisvalaikis.
14:30-16:00III užsiėmimas.
16:00-16:30Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
16:30-18:00IV užsiėmimas.
18.00-18.30Repeticijos grupėse. Grupių vadovai.
18:30-19:00Informacija apie IAIP (Adleristų) kongresą. Daiva Kirlienė, Aušra Trimonytė. Apvali salė.
19:00-20:00Vakarienė. Ruošia Gražina Golcienė, Valerijus Kuznecovas ir savanoriai. Prie laužo.
20:00-22:20Meilė kino seansas. „Romeo ir Džuljeta”. Apvali salė.
21:00-23:00

23:00-7:00

Muzikos vakaras. Jolita Bužinskienė. Prie laužo.

Tylos ir poilsio metas. Gražina Golcienė, Valerijus Kuznecovas. .

Šeštadienis

 7:30-8:00

8:00-8:50

Mankšta. Birutė Būdvytienė.

Pusryčiai: I pamaina 8.00, II pamaina 8.30.

  8:50-9:00Bendras susirinkimas. Valerijus Kuznecovas. Prie vėliavos.
  9:00-10:30I užsiėmimas.
10:30-11:00Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
11:00-12:30II užsiėmimas.
12:30-13:00Repeticijos grupėse. Grupių vadovai.                
13:00-14:30Pietūs: I pamaina 13.00, II pamaina 13.30. Po pietų – laisvalaikis. 
14:30-16:00III užsiėmimas.
16:00-16:30Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai. Valgykla.
16:30-17:00Repeticijos grupėse. Grupių vadovai.
17:00-18:30Labdaros aukcionas.Skaidrė Kučinskienė, Tomas Stasiukaitis.Mikrofoną tvarko Valerijus Kuznecovas. Prie scenos.
18:30-19:00Laisvalaikis.
19:00-20:00Vakarienė: I pamaina 19.00, II pamaina 19.30.
20:00-24:00


                   

24:00-7:00   

 

 

Grupių pasirodymai. Pastaba: visos grupės kūrybiškai parodo, ko išmoko. Prie scenos.

Pabaigoje – Psichoterapinė Diskoteka. Jolita Bužinskienė. Prie laužo.

Tylos ir poilsio metas. Gražina Golcienė, Valerijus Kuznecovas..

Sekmadienis

7:30-8:00       Mankšta. Birutė Būdvytienė.

8:00-8:50       Pusryčiai: I pamaina 8.00, II pamaina 8.30.

8:50-9:00       Bendras susirinkimas. Gražina Golcienė. Prie vėliavos.
9:00-10:30     I užsiėmimas.
10:30-11:00   Kavos pertrauka. Pateikia savanoriai.
11:00-12:30   II užsiėmimas.
12:30-13:00  Aplinkos ir patalpų tvarkymas.
13:00-14:00   Pietūs: I pamaina 13.00, II pamaina 13.30.
14:00-15:00   STOVYKLOS UŽDARYMAS, vėliavos nuleidimas, atsisveikinimai. Gražina Golcienė, Valerijus Kuznecovas. Prie vėliavos.

Uždarymui pasibaigus, vyks organizacinio komiteto ir grupių vadovų posėdis. Viktoras Šapurovas. 206k.

 

DARBAS

 1. Savitvarka ir savitarna 
 2. Bendri darbai (visi atvykusieji privalo atlikti pasirinktą darbą):

          – atnešti iš miško malkų laužams, šeštadienio vakarienės kepimui.

          – ruošti bendras vakarienes (dešreles ant žarijų, pjaustyti daržoves ir t.t.),

          – dalinti maistą.

 1. Sutvarkyti aplinką ir patalpas, nuimti patalynę kambariuose prieš išvykstant.

 

PRAMOGOS IR KITA

Bus galima maudytis ežere (duburys gilus, todėl mažiems vaikams būtinai reikėtų paimti plaukmenis). 

Puikios sąlygos žvejoti. Nuolatinės  tinklinio ir krepšinio aikštelės.

 

ATSIVEŽTI

Į seminarą Jūs būtinai turėtumėte atsivežti:

 • kamuolių, įvairių lauko ir stalo žaidimų ir pan.;
 • kedutę sulankstomą (ar kitokią) kiekvienam šeimos nariui darbui lauke;
 • puoduką kavai, arbatinį saukštelį, lėkštę, šakutę;
 • jei miegosite palapinėje ar kambaryje ant grindų, dar reikės čiužinio, miegmaišio;
 • vaizdelių iš ankstesnių stovyklų laikmenas, galėsime rodyti ekrane;
 • higienos reikmenis, rankšluostį (ir miegantiems lovose);
 • apsaugos priemones nuo uodų, erkių ir kt.;
 • muzikos instrumentus susipažinimo vakarui.

 

Jei manote, kad prireiks :

 •  žibintuvėlį, skaitmeninį fotoaparatą ar vaizdo kamerą (kad vėliau galėtumėte pasidalinti užfiksuotais vaizdais internetu);
 • vaistus ir pirmos pagalbos priemones;
 • papildomai savo reikmėms galite atsivežti vaisių, daržovių, gaiviųjų gėrimų, saldumynų ar kitokių mėgstamų skanėstų;
 • duomenis, reikalingus sąskaitoms-faktūroms išrašyti – įmonės pavadinimą, adresą ir kodą (kam reikia); 
 • daiktus ar kūrinius, kuriuos norėtumėte padovanoti labdaros aukcionui. Aukcionui galima siūlyti ir savo paslaugas (paslaugų kuponus), kurias galėtumėte suteikti stovykloje. Matyt neverta vežti dėvėtų rūbų, batų. Būtų naudinga, kad užklijuotumėte siūlomą kainą, pažymėtumėte daikto kilmę. Surinkti per aukcijoną pinigai skiriami kitų metų stovyklos nemokamiems bilietams.

 

MAITINIMAS

Būsime maitinami ketvirtadienį – vakariene, penktadienį – pusryčiais ir pietumis (vakarienei patys ant žarijų kepsime dešreles ir patiekalą vegetarams), šeštadienį – pusryčiais, pietumis ir vakariene, sekmadienį– pusryčiais ir pietumis. Per kavos pertraukėles gausime kavą, arbatą, valgysime sausainius. Taip pat bus kavos ir per pusryčius ir pietus. Norintys gauti vegetarišką maistą (be mėsos ir žuvies) informuoja apie tai elektroninės registracijos metu. 

 

KAINA

 • 58 € – LIPD nariams (lovoje), 48 € (palapinėje);
 • 52 € – vaikams (3-13 metų) (lovoje), 42 € (palapinėje);
 • 58 € – paaugliams (14-18 metų) (lovoje), 48 € (palapinėje). Jei 18 metų dalyvis registruojasi į teminę grupę, jis moka 75 € (65 €);
 • 75 € – ne LIPD nariams lovoje, 65 € (palapinėje).
 • Besiregistruojantiems į Christiano Euringerio grupę mokestis +30€.

 

Pastabos:

 • į kainą įeina mokestis už seminarą, maitinimą ir nakvynę;
 • grupių vadovai, direktorius, komendantas ir Daiva, Ona, Rašelė, Viktoras (LIPD valdyba) atleidžiami nuo mokesčio, nes už darbą stovykloje ir valdyboje jiems nemokama.

 

STOVYKLOS TAISYKLĖS

 

 

 • VISI ATVYKUSIEJI (IŠSKYRUS DIREKTORIŲ IR KOMENDANTĄ, KURIE RŪPINSIS MUMIS) PRIVALO DALYVAUTI  KURIOJE NORS  DARBO GRUPĖJE IR ATLIKTI SAVANORIŠKAI PASIRINKTĄ BENDRĄ DARBĄ;
 • PENKTADIENĮ IKI PIETŲ GALIMA (PAGRĮSTAI MOTYVUOJANT) PEREITI Į KITĄ GRUPĘ (NEGALIOJA STOVYKLOS NAUJOKAMS);
 • STOVYKLOS NAUJOKAI (SUAUGUSIEJI) REGISTRUOJASI Į ĮVADINĘ GRUPĘ;
 • VAIKAI IR PAAUGLIAI PRIIMAMI Į STOVYKLĄ TIK SU SAVO TĖVAIS;
 • UŽ VAIKUS ATSAKO TĖVAI, O UŽSIĖMIMŲ METU – GRUPIŲ VADOVAI;
 • UŽSIĖMIMŲ METU LAIKOMASI GRUPĖS TAISYKLIŲ;
 • NUO 23:00 VAL. IKI 7:00 VAL. (šeštadienį nuo 24:00 val.) – TYLOS IR POILSIO METAS. PRAŠOME GERBTI KITŲ RAMYBĘ.

TUO METU REIKIA BŪTI SAVO ŠEIMOS MIEGOJIMO VIETOJE;

 • TAI ŠEIMŲ STOVYKLA, TODĖL VAIKAI TURI MIEGOTI TEN, KUR IR TĖVAI;
 • JAUNESNIŲJŲ VAIKŲ GRUPĖJE GALI DALYVAUTI VAIKAI, TURINTYS HIGIENINIUS ĮGŪDŽIUS IR GALINTYS PO 1,5 VAL. IŠBŪTI BE TĖVŲ GLOBOS;
 • Į STOVYKLĄ ATVYKSTAME BE NAMINIŲ GYVŪNŲ;
 • RŪKANTYS TURI PAISYTI NERŪKANČIŲJŲ TEISIŲ;
 • REKOMENDUOJAMA, KAD VIENOJE GRUPĖJE NEDALYVAUTŲ TOS PAČIOS ŠEIMOS NARIAI, ARTIMI DRAUGAI (VADOVO NUOŽIŪRA).
 • NELEIDŽIAMA IŠNEŠTI Į LAUKĄ STALŲ, KĖDŽIŲ.
 • NAKVYNĖ VYKSTA 2 ZONOSE:
 •  1. VERTINANTIEMS RAMŲ NAKTIES POILSĮ (KETVIRTADIENĮ, PENKTADIENĮ 23.00 – 7.00, ŠEŠTADIENĮ 24.00-7.00) SKIRIAMOS LOVOS GYVENAMOJO KORPUSO KAMBARIUOSE, TAIKANT PAPILDOMĄ MOKESTĮ. RAMIAI MIEGOTI NORI IR PALAPINIŲ GYVENTOJAI.
 •  2. BRANGINANTIEMS DRAUGIŠKĄ BENDRAVIMĄ PO 23.00 KETVIRTADIENĮ, PENKTADIENĮ IR PO 24.00 ŠEŠTADIENĮ SKIRIAMAS ADMINISTRACINIS PASTATAS, KURIO ANTRAME AUKŠTE YRA SUSITIKIMAMS SKIRTA SALĖ.

 

(ASMENŲ, NESILAIKANČIŲ TAISYKLIŲ, TOLIMESNĮ DALYVAVIMĄ STOVYKLOJE SVARSTO ORGANIZACINIS KOMITETAS)

 

Stovyklos direktorė – Gražina Golcienė , komendantas – Valerijus Kuznecovas.

Stovyklos koordinatorius – Viktoras Šapurovas.

 

REGISTRACIJA

Pagrindinė registracija į stovyklą-seminarą vyksta  birželio 1 – 30 d., paspaudus adresą žemiau žodžių „Registracijos forma“ teksto apačioje (jei skaitote šią informaciją laiške, reikia nukopijuoti adresą į naršyklę arba iš tinklapio www.lipd.lt). Kiekvienam suaugusiajam reikia pildyti atskirą registracijos lapą, į tą patį lapą  įrašomi ir vaikai bei paaugliai. Jei vaikai turi specialių poreikių  ar yra alergiški, reikia tai nurodyti registracijos lape. Grupės vadovas susisieks su jumis, kad būtų į tai atsižvelgta. Taip pat reikia registruotis ir grupių vadovams. Registruodamiesi būtinai pažymėkite, ar norite miegoti lovoje. Lovų skaičius yra ribotas, todėl norint ją turėti, reiktų registruotis pirmiau. Be to turint lovą, 10 € aukštesnė kaina.

18 metų dalyviai gali dalyvauti paauglių grupėje arba suaugusiųjų grupėse (pastaruoju atveju reikia pildyti atskirą registracijos lapą). Prieš registruojantis reikia pervesti avansą po 30 € (geriau – visą sumą) už kiekvieną dalyvį, įskaitant ir vaikus: Lietuvos individualiosios psichologijos draugija, kodas 191946577, sąskaita: LT597300010002378986. Pildant pavedimą reikia įrašyti „mokestis už stovyklą“ išvardinant dalyvių vardus, o esant skirtingoms pavardėms, ir pavardes. Būtina įrašyti vardą ir pavardę, jei mokama iš kito žmogaus sąskaitos. Jei pervedėte tik avansą, likusią sumą reikės pervesti iki atvykimo į stovyklą.

Ne vėliau kaip liepos 1 d. kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui pranešime  el. paštu apie registracijos rezultatą. Jei negalėsime priimti į stovyklą, pinigus grąžinsime į tą sąskaitą, iš kurios jie buvo išsiųsti. Jei užregistruotas į stovyklą asmuo į stovyklą neatvyks, avansas nebus gražinamas (epidemijai Lietuvoje kilus grąžinsime visus pinigus). Jei neatvyks asmuo, pervedęs visą sumą, gražinsime ją atėmus 30 € avansą.

Kilus neaiškumams, skambinkite  Viktorui Šapurovui nuo 8:00 iki 9:00 tel.: 8-687-59293  darbo dienomis  arba siųskite laiškus el. paštu: info@lipd.lt. Apie programos pokyčius informuosime draugijos tinklalapyje www.lipd.lt.

 

REGISTRACIJOS FORMA  : Registracija sustabdyta.

 

 

KAIP NUVYKTI

Stovyklavietės adresas:

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Šventosios vingis”  Slabados k., Veprių sen., Ukmergės raj.

Nuoroda į stovyklos vietą:

Važiuojant iš Vilniaus:

https://www.google.lt/maps/dir/Vilnius/Stovykla,+Vepriai/@54.9677386,24.6464091,10z/am=t/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x46dd93fb5c6408f5:0x400d18c70e9dc40!2m2!1d25.2796514!2d54.6871555!1m5!1m1!1s0x46e79ff934c0fab9:0x82a423f4d75ddacc!2m2!1d24.5863315!2d55.140557?hl=lt

 

Pervažiavę tiltą per Šventosios upę, pakliūsite į Slabados kaimelį (tai Veprių miestelio pakraštys), kairėje pusėje bus 2 mūriniai stovyklos pastatai, nuorodą „LIPD“.

 

Važiuojant iš Kauno:

https://www.google.lt/maps/dir/Kaunas/Stovykla,+Vepriai/@55.0587019,24.0651746,11z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x46e72270b167d343:0x614bd1e0c7378bbc!2m2!1d23.9035965!2d54.8985207!1m5!1m1!1s0x46e79ff934c0fab9:0x82a423f4d75ddacc!2m2!1d24.5863315!2d55.140557?hl=lt

 

Pervažiavę Veprių miestelį, pakliūsite į Slabadą, dešinėje pusėje bus nuoroda „LIPD“.

 

Važiuojant iš Panevėžio:

 

https://www.google.lt/maps/dir/Panev%C4%97%C5%BEys/Stovykla,+Vepriai/@55.439647,24.1705633,10z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x46e6318b530fb14f:0x400d18c70e9da80!2m2!1d24.3574773!2d55.7347915!1m5!1m1!1s0x46e79ff934c0fab9:0x82a423f4d75ddacc!2m2!1d24.5863315!2d55.140557?hl=lt

 

Pervažiavę Veprių miestelį, pakliūsite į Slabadą, dešinėje pusėje bus nuoroda „LIPD“.